загрузка...
Дивитись серіал На безіменній висоті онлайн Дивитись серіал На безіменній висоті онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

На безіменній висоті / На безымянной высоте

  • Оригінальна назва: На безымянной высоте
  • Рік: 2004
  • Країна: Росія
  • Актори: Вікторія Толстоганова , Олексій Чадов , Володимир Яглич , Андрій Голубєв , Анатолій Кот , Олександр Пашутін , Анатолій Гущин , Микола Чиндяйкин , Катерина Вуличенко , Геннадій Гарбук , Ірина Нарбекова , Олександр Самойлов , Надія Винокурова , Анна Казючіц
  • Режисер: В'ячеслав Нікіфоров
  • Сценарист: Юрій Черняков
  • Продюсер: Рубен Дишдишян
  • Жанр: воєнний, драма
Проголосувати
(1 Голосувати)


Військова драма про один епізод Великої Вітчизняної війни, який для його учасників став найважливішим у житті. Фільм був представлений на строгий суд поважній публіки в 2004 році, а до його виробництва доклали руку майстра телевізійного кіно Росії та Білорусі.

Глядачі мають можливість дивитися фільм на нашому сайті в будь-який зручний час. Для вашого комфорту ми транслюємо серіал «На безіменній висоті» в режимі онлайн. У фільмі знімалися чудові актори, серед яких Олексій Чадов, Вікторія Толстоганова, Володимир Яглич, Анатолій Кот, Олександр Пашутін та багато інших.

Дія розгортається в 1944 році, коли вже було ясно, що Радянська армія переламала хід війни, і перемога над фашистами всього лише справа часу. Але та велика війна складалася з величезної кількості дрібних епізодів, в кожному з яких брали участь живі люди. На кожній дільниці фронту кувалася спільна перемога, і кожен боєць вніс свою лепту. І незважаючи на те, що йде війна, рвуться снаряди і свистять кулі, люди знаходять час для кохання.

На безіменній висоті доля звела абсолютно різних людей. З поповненням в одну з військових частин прибула чемпіонка зі стрільби Ольга, кримінальник, військовий перекладач і кадровий офіцер. Всім їм належить зіграти важливі ролі в цьому епізоді війни. Багатьом судилося назавжди залишитися на цій висотці, загубленої в білоруських лісах. Справжній героїзм і відверта дурість, підлість і зрада, а також справжня любов. Герої викликають співчуття, обурення, ненависть і захоплення, але не залишають глядача байдужим.

В екстремальних умовах виявляються характери героїв, яким часто не до дотримання субординації, оскільки через кілька хвилин їм доведеться йти на смерть. Але навіть якщо судилося загинути, смерть ця послужить тому, щоб життя тривало, люди могли радіти, любити і бути коханими.

Коментарі відвідувачів

загрузка...