загрузка...
Дивитись серіал Ялта-45 онлайн Дивитись серіал Ялта-45 онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ялта-45

  • Оригінальна назва: Ялта-45
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олександр Голубєв , Євген Міллер , Максим Матвєєв , Михайло Євланов , Альона Хмельницька , Олександр Феклістов , Олександр Коршунов , Борис Каморзін , Сергій Дерев'янко
  • Режисер: Тигран Кеосаян
  • Сценарист: Олексій Поярков
  • Продюсер: Сергій Данієлян , Арам Мовсесян , Денис Фролов
  • Жанр: воєнний, бойовик
Проголосувати
(0 голосів)


Ці події могли зіграти вирішальну роль у результаті всієї війни. Коли головні державні лідери збираються для вирішення спільних проблем і для планування спільних стратегічних операцій, то з'являються люди, які докладуть максимум зусиль для того, щоб не просто порушити їхні плани, а й для того, щоб запобігти їх здійснення в подальшому. Серіал «Ялта-45» оповідає про події, що мали місце в 1945 році, адже саме тоді відбулася важлива зустріч, яка повинна була остаточно розставити всі крапки у веденні бойових дій. Цей фільм можна дивитися на сторінках нашого інтернет ресурсу в режимі онлайн.

Саме Ялта була обрана майданчиком для організації важливої зустрічі, участь в якій брали лідери найбільших держав, що входять до антигітлерівської коаліції. Мова йде про Сталіна, Рузвельта і Черчілля.

Кожен з них був справжньою надією своєї держави. Для того, щоб забезпечити максимально можливий рівень безпеки, всім спецслужбам союзників довелося працювати у вигляді одного механізму, налагодженого і чіткого, який не допускає збоїв і недоробок. Всі співробітники цих служб повинні були розробити один загальний план, який міг дати стовідсоткову гарантію того, що всі перші особи держав опиняться у повній безпеці.

Як виявилося, всі ці підготовчі заходи не виявилися марними, адже стало відомо, що в міських глибинках зачаїлася диверсантська група, яка повинна була розробити і привести в дію теракт.

Розібратися з підрозділами противника можуть тільки найбільш підготовлені і досвідчені професіонали, серед яких виявився контррозвідник Турок, а також один з місцевих слідчих, якого іменують Жорою. Надалі свою підтримку їм надає американський розвідник, на ім'я Джон. Цій трійці фахівців доведеться вступити в справжню битву, результат якої може надати величезний вплив на подальший розвиток подій у всьому світі.

Коментарі відвідувачів

загрузка...