загрузка...
Дивитись серіал Зрадник онлайн Дивитись серіал Зрадник онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зрадник / Предатель

  • Оригінальна назва: Предатель
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Роман Полянський , Артур Литвинов , Сергій Колос , Дмитро Сутирін , Яків Шамшин , Олена Радевич , Андрій Зібров , Валерій Полєтаєв , Антоніс Шаманіді , Станіслав Никольский , Анатолій Журавін , Денис Синявський , Анна Ареф'єва , Максим Головчанов , Володимир Артемов , Максим Студенівське , Юлія Молчанова
  • Режисер: Станіслав Титаренко
  • Сценарист: Максим Єсаулов , Сергій Майоров (II)
  • Продюсер: ----
  • Жанр: детектив, кримінал
Проголосувати
(4 голосів)


Перебуваючи в корумпованих колах дуже складно зберегти своє справжнє обличчя. Ті люди, які намагаються виділитися на загальному фоні, залишаються не при справах, на них дивляться, як на білих ворон і навіть близько не підпускають до вирішення різних питань, пов'язаних з фінансами і незаконними діяннями. Саме про таку людину розповідає серіал «Зрадник», герой якого не зміг встояти перед спокусою і постійним тиском з боку інших співробітників. Дану телевізійну картину можна дивитися в онлайн на сторінках нашого електронного порталу.

Робота в управлінні, що займається боротьбою з наркотиками, до невпізнання змінила нашого героя Ігоря Реброва. Коли він тільки починав свій шлях, в його голові були лише благі наміри, але опинившись в цих умовах, він зрозумів, що не зможе довго чинити опір, адже всі навколо заробляють гроші і абсолютно не довіряють людям, які не перебувають з ними в одній упряжці. І ось, він почав займатися всіма тими справами, з якими повинен був вести активну боротьбу.

Все почалося з надання «даху» торговцям і вирішення різних питань для комерсантів, а закінчилося постійною передачею хабарів і наданням допомоги рейдерам. Ось тільки до Ігоря звернулися з проханням, згідно з якою він повинен був допомогти вийти на волю злочинному авторитету. Для того, щоб вирішити це питання, наш герой домовляється в включення його до складу відповідної слідчої бригади. Головним слідчим у цій справі є дівчина Ольга, яка прославилася своєю принциповістю, безстрашністю і напористістю.

Вона не йде на угоди і доводить всі свої справи до кінця. Саме тому Ігорю доводиться діяти з усією можливою обережністю і передбачливістю. Ось тільки поступово він дуже сильно причепиться до цієї дівчини, з якою захочеться бути, як на роботі, так і за її межами. Але як же бути, коли потрібно зробити настільки нелегкий вибір, від якого буде залежати весь подальший розвиток подій? 

Коментарі відвідувачів

загрузка...