загрузка...
Дивитись серіал Хтось дивиться на тебе онлайн Дивитись серіал Хтось дивиться на тебе онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хтось дивиться на тебе / Кто-то смотрит на тебя

  • Оригінальна назва: Alguien te mira
  • Рік: 2010
  • Країна: США
  • Актори: Данна Гарсія, Крістіан Мейер, Рафаель Амайя, Давид Чокарро, Жералдін Базан, Кароліна Техеро, Карла Монройг, Анжеліка Ціла, Родріго Де Ла Роза, Хімена Дуке
  • Режисер: Leonardo Galavis , Луїс Мензо
  • Сценарист: Перла Фарія , Pablo Illanes , Едуардо Масіас
  • Продюсер: Марта Годой , Діана Аріза , Ауреліо Валькарсель Керолл
  • Жанр: трилер , драма
Проголосувати
(0 голосів)


Існує безліч різних подій, здатних назавжди змінити звичне життя. Багато які з них відбуваються незалежно від обраного способу життя і суспільного становища, адже важко передбачити, за яким з поворотів може очікувати черговий підступ, який увірветься в звичний лад і ніколи більше не дозволить повернути все на свої місця. Про один з таких випадків оповідає серіал «Хтось дивиться на тебе», головні герої якого виявляються в непростій ситуації, що загрожує їх подальшому життю і долі. Дивитися його в онлайн можна на нашому інтернет порталі.

У цій повісті є всі елементи, які роблять її дійсно цікавою та захоплюючою. Мова йде про численні таємниці, драматизм і розпал пристрастей. У центрі подій довелося опинитися чотирьом друзями, які з волі випадку опинилися на місці злочину в момент його вчинення.

Вбивця безжально розправився з жінкою, яка представляє вищі суспільні кола. Як виявилося, вона стала третьою жертвою в цілому ланцюжку вбивств, від яких все місто перебуває в страху і паніці. Слідство вважає, що вбивця зупиняє свій вибору на дамах, що характеризуються розкішним і незалежним способом життя. На кожній з них він залишає одну і ту ж мітку, у вигляді розрізу, що доходить до самого серця.

Поліція збивається з ніг, докладаючи всіх можливих зусиль в ході пошуку доказів. Маніяк не залишає їм нікого шансу і ретельно приховує всі свої сліди. Головним героям доводиться опинитися в центрі підозр, адже вони єдині, хто своїми очима бачив це саме вбивство. При цьому, у фільмі знаходиться місце і для любовної лінії. Мова йде про абсолютно типовий трикутник почуттів, в якому опиняються троє друзів. Ось тільки після всього, що сталося, між ними виникає неабияка війна, яка ще більше погіршує і без того важку ситуацію. Їм треба не просто відвести від себе всі підозри, але і повернути колишню дружбу. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...