загрузка...
Дивитись серіал Самара онлайн Дивитись серіал Самара онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Самара

  • Оригінальна назва: Самара
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Артур Смольянинов , Ольга Арнтгольц , Леонід Громов , Поліна Філоненко , Євгенія Добровольська , Володимир Симонов , Юрій Батурин , Їла Санько , Евеліна Бледанс , Луїза-Габріела Бровіна , Олена Коллегова , Олександра Морозова , Оксана Семенова , Ольга Дібцева , Віктор Хатеновскій , Дарина Фаддеева , Геннадій Матвєєв , Серафима Нізовской , Максим Фролов , Олександр Кузьмін (IV) , Аліса Супрун
  • Режисер: Станіслав Дремов
  • Сценарист: Іраклій Абзіанідзе
  • Продюсер: Юрій Сапронов , Андрій Смирнов (IV) , Дмитро Месхієв
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(4 голосів)


Дуже часто, талановитим людям прощають деякі їхні огріхи і проступки. Звичайно, ліміт такої довіри не може бути невичерпним, тому завжди потрібно чітко відслідковуватися границю, перетин якої може стати фатальним для всієї подальшої долі і кар'єри. Серіал «Самара» розповідає про людину, якій до певного моменту вдавалося дотримуватися тієї примарною грані, здатної назавжди перевернути все його життя. Дивитися на те, які саме зміни очікують цього талановитого лікаря, можна на сторінках нашого інтернет ресурсу в режимі онлайн.

У центрі подій доведеться опинитися лікаря «Швидкої допомоги», на ім'я Олег Самарін. От тільки всі друзі звикли називати його просто Самарою. По своїй натурі, він є рідкісним бунтарем і вискочкою. Не буває таких випадків, коли він може промовчати в конфлікті з начальством або ж іншими співробітниками, з якими безпосередньо пов'язана його важлива і затребувана діяльність.

Самара постійно підколює оточуючих його людей, причому, нерідко об'єктами його жартів стають і самі пацієнти. Він не визнає ніякі правила і не збирається слідувати статутами. Так уже склалося, що керівництво завжди прощає йому різні витівки, адже саме по собі цей хлопець є обдарованим хірургом, здатним допомагати людям у найважчих ситуаціях.

Кожен день Олег, у складі своєї незмінної бригади, що складається з фельдшера Олени і водія Михалича, відправляється в маси для порятунку людських життів. Серед його пацієнтів зустрічаються самі різні люди, з різними долями і характерами.

Бувають випадки, коли крім самої хвороби, йому доводиться лікувати і душу людини. Але ніхто навіть не підозрює про те, що у нього самого є таємниця, про яку він не хоче нікому розповідати, адже саме вона може стати тією причиною, по якій він втратить свою улюблену роботу. Але, як відомо, нічого не може тривати вічно. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...