загрузка...
Дивитись серіал Антиквар. Твій світ онлайн Дивитись серіал Антиквар. Твій світ онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Антиквар. Твій світ / Твой мир / Antikvar

  • Оригінальна назва: Antikvar. Твой мир
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Петро Кислов , Анна Казючіц , Ігор Ясулович , Анастасія Цвєтаєва , Ольга Гутшмідт-Остроумова , Дар'я Носик , Наталія Арінбасарова , Михайло Євланов , Олексій Якубов , Михайло Станкевич , Олександр Аншютц , Влад Лісовець , Дар'я Повереннова , Любов Толкаліна , Анна Лілієнталь, Томас Моцкус
  • Режисер: Катерина Двигубська
  • Сценарист: Павло Гельман
  • Продюсер: Гія Лордкіпанідзе
  • Жанр: мелодрама, містика
Проголосувати
(0 голосів)


Проходять роки і століття. Археологи, як і раніше, знаходять різні історичні цінності, у кожної з яких є своя історія, а походження деяких з них оповите таємничістю і загадкою. Але чи думають люди, які їх знаходять, про те, що мова може йти про справжнісінькою містику, яка не вкладається в рамки нормального людського розуміння? Серіал «Твій світ» трохи підніме завісу, що прикриває історію речей, що опинилися в сучасній антикварній крамниці. Дивитися дану картину в онлайн можна на сторінках нашого електронного порталу.

Коли молода людина, на ім'я Артем, став володарем антикварної крамниці, що дісталася йому у спадок, то він навіть припустити не міг, чим це для нього обернеться. Тепер, перед героєм цієї картини відкриються двері абсолютно нового світу, в якому знаходяться старовинні речі і артефакти.

Як виявилося, кожна з цих речей наділена своєю унікальною історією, розгадкою якої займеться герой цього фільму. Так уже склалося, що саме він зможе зібрати воєдино всі таємничі і загадкові складові одного цілого. Але Артем повинен підготуватися до того, що з цього моменту в його навколишньому світі відбудуться кардинальні зміни. Вони торкнуться і його самого, але складно сказати напевно, чи зроблять вони його краще, або ж зовсім зіпсують хорошу людину, яка занурилась в містичний світ загадкових речей.

З кожним новим днем, проведеним серед численних предметів старовини, зміниться сама сутність цієї людини, яка ніколи не вірила ні в містику, ні в фантастику. Чи готовий він повірити в те, у що не хочуть вірити його очі? Чому саме йому доводиться розбиратися з тими історіями, вік яких уже давно перевалив за вікову позначку? Відповіді на кожне з питань можна буде отримати по ходу перегляду цієї картини, яка успішно поєднує в собі жанри, які здатні зацікавити широку глядацьку аудиторію. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...