загрузка...
Дивитись серіал Хрещений син онлайн Дивитись серіал Хрещений син онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хрещений син / Крестный сын

  • Оригінальна назва: Крестный сын
  • Рік: 2005
  • Країна: Росія
  • Актори: Ігор Ліванов , Анатолій Лобоцький , Олексій Аніщенко , Світлана Іванова , Любов Поліщук , Михайло Янушкевич , Тетяна Лютаєва , Сергій Лєсогоров , Тетяна Черкасова , Любов Германова , Анна Ісайкіна , Іван Пилипенко , Олена Кравченко , Павло Семеніхін , Анна Воронова , Володимир Майсурадзе
  • Режисер: Валерій Ахадов
  • Сценарист: Юрій Перов (II)
  • Продюсер: Левон Манасян
  • Жанр: кримінал, мелодрама
Проголосувати
(1 Голосувати)


Дуже часто, зовнішній спокій і благополуччя людини може ввести оточуючих в оману. Далеко не кожен виставляє свої почуття напоказ, адже люди можуть лише завдати ще більшу біль, за якою послідує повне душевне виснаження. Але найгірше, коли за однією бідою слідує інша, як ніби випробовує людину на міцність. Про таку непросту життєву ситуацію розповідає серіал «Хрещений син», головному герою якого доведеться пройти через цілу низку непростих подій і перипетій. Дивитися дану картину в онлайн можна на сторінках нашого електронного порталу.

Дмитро Ромадін справляє враження дійсно успішної людини. У нього є багатство, краса, впевненість в собі і своїх силах і багато інших якостей, які дозволяють домогтися певних життєвих успіхів. Але, зовнішнє благополуччя приховує страшну особисту трагедію.
Пройшло всього три роки з того самого моменту, як його дружина покінчила життя самогубством. З цього моменту послідувала ціла низка неприємних подій, кожна з яких перевершувала попередню за своєю тяжкістю і серйозностю. Що найгірше, мова йде про вбивство, жертвою якого став кращий друг Діми - Роман Гриневич, який очолює процвітаюче видавництво. За підозрою в цій справі було проведено затримання сина головного героя - Кирила.

Всі зібрані докази стають явним підтвердженням його причетності, але те розслідування, яке почав сам Дмитро, дозволило виявити цілий ряд різних фактів і доказів, які грають не на користь багатьох людей, знайомих з жертвою. Як виявилося, практично у всього його найближчого оточення були всі мотиви на те, щоб зробити цей злочин. Якщо заглянути ще глибше, то навіть сам Дмитро мав безліч приводів на вчинення цього діяння. Тільки ретельний аналіз доказів і фактів дозволить знайти справжнього винуватця цього вбивства. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...