загрузка...
Дивитись серіал Підземний перехід онлайн Дивитись серіал Підземний перехід онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Підземний перехід / Подземный переход

  • Оригінальна назва: Подземный переход
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Юлія Рудіна , Варвара Щербакова , Ігор Скляр , Дмитро Аверін , Сергій Перегудов , Володимир Кошовий , Христина Бродська , Світлана Смирнова , Дарина Румянцева , Володимир Матвєєв , Олексій Двоєглазов , Володимир Крилов
  • Режисер: Віктор Мережко
  • Сценарист: Віктор Мережко
  • Продюсер: ----
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(1 Голосувати)


Новий серіал від російських майстрів телевізійного кіно про долі звичайних людей, у яких бувають свої злети і падіння. Режисером фільму став метр російського кіно Віктор Мережко, що говорить про те, що на глядача чекає цікаве кіно. Завдяки всесвітній павутині, глядачі можуть дивитися його в нашому інтернет-кінотеатрі, що дозволить кожному переконатися в цьому особисто. У нас серіал «Підземний перехід» ви зможете переглядати в режимі онлайн, що дозволить довільно вибирати час для перегляду.

Кожен знає, що людське життя складається з чорних і білих смуг. Така алегорія застосовується для позначення вдалих і невдалих періодів, які в своєму житті може знайти кожна людина. Такий підхід до розуміння життя дозволяє людям при настанні невдалого періоду не падати духом, оскільки за чорною смугою неминуче піде біла.

Що стосується перебування в білій смузі, то розуміння того, що благополуччя не вічне дозволяє насолоджуватися кожним моментом, і не розтрачувати себе на всякі несуттєві події. Таке ставлення до злетів і падінь дозволяє завжди зберігати присутність духу, не впадати у відчай від невдач і не зазнаватися від успіхів.

Назва фільму символізує такий ось темний період в житті, коли людина з яскравого світла потрапляє в напівтемряву, яка завжди панує в підземному переході. Тут він зустрічає різних людей.

Одні йдуть йому назустріч, інші в тому ж напрямку, а є і такі, хто затримався тут надовго, і не уявляє собі іншого життя. І лише від нас залежить, чи залишимося ми тут навічно торгувати своїм малопривабливим товаром або виконувати жалібні пісні заради милостині від перехожих, або знайдемо в собі сили подолати ці кілька десятків метрів і вийти на інший бік вулиці, де також як і завжди світить сонце. І навіть якщо в цей момент сонце сховалося за хмари, воно все одно присутнє на небі, даруючи світло всьому живому.

Коментарі відвідувачів

загрузка...