загрузка...
Дивитись серіал Кримінальна поліція онлайн Дивитись серіал Кримінальна поліція онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Кримінальна поліція / Товарищи полицейские

  • Оригінальна назва: Товарищи полицейские
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Тетяна Орлова , Єгор Баринов , Владислав Дьомін , Анжеліна Кареліна , Олексій Осипов (II) , Сергій Сосновський , Світлана Свібільская , Олексій Демидов , Геннадій Матвєєв , Сергій Удовик , Владислав Резник , Данило Воробйов , Володимир Юматов , Максим Бітюков
  • Режисер: Юрій Харнас , Сергій Терещук , Ігор Кечаев , Андрій Комков , Дмитро Панченко , Юрій Музика , Костянтин Фролов
  • Сценарист: Володимир Брагін , Леонід Соколовський, Марія Прокопович, Людмила Макеєва (II), Світлана Бєлова, Оксана Родзевич, Ірина Колодінская, Михайло Колодінскій , Наталія Пятерікова
  • Продюсер: Олександр Левін , Юрій Каменецький , Ежен Щедрін
  • Жанр: детектив, кримінал
Проголосувати
(2 голосів)


Серіал «Кримінальна поліція» знятий на замовлення Першого каналу студією «Телероман» на початку 2011 року. Цікаво, що проект знімали відразу кілька режисерів: Михайло Калмиков, Юрій Музика, Костянтин Фролов і Юрій Харнас. Що стосується сценаристів, то їх було задіяно ще більше - близько десяти.

Головними героями телесеріалу «Кримінальна поліція» є звичайнісінькі співробітники МУРу (Московського Кримінального Розшуку). Ви можете здивуватися, але ці люди мають власні життєві проблеми та негаразди, свої радості і розчарування, у них такий же спосіб життя, як і в інших москвичів.

У них теж є родини, вони можуть закохуватися, люблять відпочивати. Їх можна побачити з друзями в ресторанах, кіно і клубах. Від звичайних людей вони відрізняються тільки одним - вони постійно напоготові, адже боротьба зі злочинністю не знає що таке вихідні та свята. Роботу товаришів поліцейських навряд чи можна назвати безпечною, їх важкі будні містять не тільки юридичну роботу, а й погоні, перестрілки та інші атрибути роботи справжніх слуг закону.

У центрі подій телесеріалу «Кримінальна поліція» знаходяться відразу чотири відділу Московського Кримінального Розшуку: «13 відділ» (займається розкриттям крадіжок), «Забійний відділ» (займається розкриттям вбивств), «Шахраї» (боротьба з шахрайством) і «Інквізитори» (відділ внутрішньої безпеки).

Цікаво, що творці серіалу постаралися зробити упор не стільки на професійну діяльність працівників МУРу, скільки на їх особисте життя, показати цих людей не як поліцейських, але як звичайних людей зі своїми радощами і негараздами. Саме такий підхід і забезпечив цьому серіалу великий успіх.

Коментарі відвідувачів

загрузка...