загрузка...
Дивитись серіал Панове офіцери онлайн Дивитись серіал Панове офіцери онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Панове офіцери / Господа офицеры

  • Оригінальна назва: Господа офицеры
  • Рік: 2004
  • Країна: Росія
  • Актори: Олег Штефанко , Бахтіяр Шкіра , Ігор Ліванов , Ірина Розанова , Костянтин Воробйов , Михайло Єлісєєв , Володимир Артемов , Олександр Саюталін , Ігор Романов , Микола Реутов
  • Режисер: Андрій Кравчук
  • Сценарист: Ігор Агєєв
  • Продюсер: Сергій Каратаєв , Сергій Клещенко , Віктор Умнов
  • Жанр: воєнний, драма
Проголосувати
(6 голосів)


Ніколи не вгадаєш, коли доля вирішить знову звести старих добрих друзів, які пройшли через численні випробування і зберегли ті дружні почуття, нехтувати якими не стоїть ні за яких обставин. Про офіцерську дружбу ходять легенди, адже вона є дійсно неймовірно міцною і щирою. Ці люди ніколи не забувають про поняття офіцерського братства і намагаються всіляко підтримувати своїх бойових товаришів. Серіал «Панове офіцери» опише вельми непросту життєву ситуацію, в якій довелося опинитися головним героям цієї телевізійної картини. Дивитися цей формат в онлайн можна на сторінках нашого віртуального порталу.

У центрі подій - три друга, про які й буде вестися вся подальша розповідь. Сергію Федотову, Нуралі Асланбекову та Андрію Хоменко довелося пройти через всі жахи Афганістану. Незважаючи на те, що всі вони є представниками різних національностей, героям цього фільму вдалося не те, що знайти спільну мову, а й дійсно перейнятися один до одного глибоким дружнім почуттям.

Отримавши поранення, вони потрапили в госпіталь, в якому разом почали залицятись за однією і тією ж дівчиною. Але так склалося, що доля вирішила на час розвести цих людей. До наступної їхньої зустрічі довелося чекати ще двадцять років. Під командуванням Сергія Федотова знаходився один з полків, які воювали в Чечні.

Його звинуватили у вбивстві і відправили відбувати строк у стінах спеціальної колонії для офіцерів запасу. Виявилося, що начальником цієї колонії є не хто інший, як Нуралі Асланбеков, дружиною якого є та сама дівчина, Галя. Але, після жахливих подій, розцінених начальством як масової втечі, в цю колонію прислали компетентну комісію, завдання якої полягала в розслідуванні цієї справи. Старі друзі не могли навіть очікувати, що на посаді голови цієї комісії буде знаходитися саме генерал Андрій Хоменко.

Коментарі відвідувачів

загрузка...