загрузка...
Дивитись серіал Без сліду онлайн Дивитись серіал Без сліду онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Без сліду / Без следа

  • Оригінальна назва: Без следа
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Ігор Черневич , Ірина Розанова , Марія Берсенєва , Костянтин Крюков , Євген Міллер , Наталія Солдатова , Віктор Бичков , Ольга Науменко , Влад Канопка , Євген Воловенко , Юлія Авшарова , Микола Сердцев , Олег Філіпчик , Анжеліка Вольська
  • Режисер: Станіслав Лібін
  • Сценарист: Олег Маловичко , Олена Греміна
  • Продюсер: Олександр Кушаєв , Ірина Смирнова
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(5 голосів)


З чого починати пошук людей, після зникнення яких, не залишилося жодного сліду чи зачіпки? В якому напрямку рухатися, якщо кожне з них закінчується черговим тупиком, який змушує повертатися до самого початку шляху з ще більшою кількістю питань і припущень? На всі ці питання дасть відповідь серіал «Без сліду», в якому розглядаються саме такі, на перший погляд безнадійні, ситуації. Але ж команда досвідчених фахівців зовсім не даремно знайшла популярність групи, здатної розібратися навіть з самими безнадійними ситуаціями і, при цьому, зберегти все в таємниці. Дивитися цей захоплюючий детективний серіал можна на сторінках нашого інтернет ресурсу в режимі онлайн.

Складається команда з п'яти чоловік, що мають різні погляди і переконання. Усіх їх об'єднує одне, це прагнення до розкриття найзагадковіших і неймовірних злочинів.

На чолі підрозділу знаходиться Нефедов, що відрізняється своїм раціоналізмом і досвідом. Правою рукою керівника є Марія, яку можна охарактеризувати, як відповідального і грамотного співробітника. Денис рахується досить старанним співробітником.

Світлані ж характерний особливий азарт, який проявляється в самих різних ситуаціях. Доповнює команду Філіп, якого туди прилаштував його батько-ФСБшник. Ці досвідчені фахівці стикаються з практично нездійсненним завданням, що полягає в пошуку безвісти зниклих людей.

Створюється враження, що ні в кого з них немає ворогів або ж будь-яких мотивів для того, щоб ховатися від усіх людей. Всі вони відносяться до різних категорій і класів. Природно, що може бути спільного у успішної бізнес-леді, невдачливої ​​манекенниці, учня і маленького хлопчика, що відправився на футбол зі своїм батьком. Ось в цьому і будуть розбиратися герої цього фільму, яким доведеться не тільки скористатися своїм професійним чуттям, але і побудувати чіткі командні відносини.

Коментарі відвідувачів

загрузка...