загрузка...
Дивитись серіал Дорога на острів Пасхи онлайн Дивитись серіал Дорога на острів Пасхи онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дорога на острів Пасхи / Дорога на остров Пасхи

  • Оригінальна назва: Дорога на остров Пасхи
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Єгор Бероєв , Катерина Олькіна , Антон Шурц , Юлія Галкіна , Віталій Хаєв , Іван Гордієнко , Юрій Бєляєв , Євгенія Брік , Єгор Баринов , Леонід Тимцуник , Олександр Наумов
  • Режисер: Всеволод Аравін
  • Сценарист: Дмитро Сафонов, Олексій Лошаков
  • Продюсер: ----
  • Жанр: бойовик, кримінал
Проголосувати
(10 голосів)


На жаль, минуле не завжди відпускає людей на свободу. Особливо це стосується тих випадків, коли минуле полягає у вісімнадцяти мільйонів доларів. Природно, що така сума не дозволить залишити в спокої ту людину, яка має уявлення про те, де саме слід їх шукати. Зовсім не важливо, що він вже давно розплатився за всі свої гріхи і провини, адже людей, які думають лише про наживу, ніколи не зупинить настільки незначний факт, як залишився позаду дванадцятирічний термін ув'язнення. Серіал «Дорога на острів Пасхи» являє собою екранізацію життєвого періоду чоловіка, який прагне до кращого життя, але його переслідує минуле. Дивитися цю картину можна на сторінках нашого сайту в режимі онлайн.

На дворі стояв сонячний літній день. Він був по-особливому приємний, адже саме в цей день на свободу вийшов Олег Бардін.

Йому довелося провести дванадцять років у в'язниці суворого режиму і ось, цей кошмар залишився позаду. Тепер йому відкрита дорога в нове життя, до якого він так прагнув ще тоді, коли пішов на пограбування банківського броньованого автомобіля. Тепер він бачить безліч інших методів для того, щоб жити щасливо і повністю змінити свою долю.

Нове життя відкрило перед ним свої обійми, як і красива жінка на ім'я Надія. Вона любить його і вірить, що тепер вони, разом із сином на ім'я Андрій, зможуть здійснити всі свої мрії і бажання. Ось тільки залишається одне невирішене питання. Тоді, в 1998 році, з броньовика була викрадена величезна сума грошей. Мова йде про вісімнадцять мільйонів доларів і тепер, про них згадали відразу все. Зустрічати його прийшла не тільки Надія, адже Олег викликає інтерес у багатьох поганих хлопців, здатних залучити його в нові неприємності і небезпеки. Чи зможе він подолати ці труднощі і все-таки виконати давню мрію? Іноді дорога до щастя займає надто багато часу і вимагає величезного терпіння, але ж для цього і ставляться цілі, щоб їх досягати, не дивлячись ні на які труднощі.

Коментарі відвідувачів

загрузка...