загрузка...
Дивитись серіал Подружжя 1,2 сезон онлайн Дивитись серіал Подружжя 1,2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Подружжя 1,2 сезон / Супруги

  • Оригінальна назва: Супруги
  • Рік: 2009-2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Інга Оболдіна , Сергій Шнирьов , Микола Горбунов (II) , Ірина Єрмілова , Ксенія Адріанова , Андрій Субботін , Ніна Щеголева , Микита Дюков , Роман Фомін , Марія Болонкіна , Марія Чувилин , Олексій Бояджіу , Віктор Конухін , Інна Пєшкова , В'ячеслав Дробинко
  • Режисер: Іван Щоголєв
  • Сценарист: Наталія Шімборецкая , Андрій Іванов (III)
  • Продюсер: Елеонора Бурса, Василь Григор'єв
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(15 голосів)


Перший і другий сезони детективного телесеріалу «Подружжя» російського виробництва вийшли на екрани телеглядачів в 2010 році.
Це історія, повна драматизму і складних відносин, яка відбувається між колишнім подружжям - Огнєвою Маргаритою і Івановим Віктором. Сталося так, що вони змушені працювати в одній сфері, але з різних сторін барикад. Робота Віктора - пошук і знешкодження злочинців і лиходіїв. Маргарита ж, навпаки - захищає права, обвинувачених у злочині людей в судах.

Рита є прекрасним знавцем своєї справи, дипломованим адвокатом, чий профіль - захист обвинувачених на державному рівні. Ця шляхетна, розумна, інтелігентна і неупереджена жінка завжди намагається контролювати свої емоції, оскільки такою є її професія. Рита недавно пережила розлучення зі своїм чоловіком, який є слідчим і полює за злочинцями. З ними він поводиться грубо і цинічно.

Для нього простіше простого різко і образливо висловитися щодо підозрюваного, а іноді його поведінка виходить за рамки пристойності і стає просто неприйнятною. Для Маргарити ж така поведінка здається просто жахливою. Постійні конфлікти між двома цими сильними особистостями носять не тільки особистий характер, а й професійний.

Головні герої телесеріалу часто зустрічаються по роботі, а іноді навіть пліч-о-пліч розслідують ті чи інші злочини, деякі з яких настільки заплутані, що здається, ніби починати їх вивчати є безглуздим заняттям. В особистому ж життя двох колишніх подружжя все набагато складніше. Адже як не крути - а Віктор і Маргарита - колишнє подружжя, які чудово один одного знають. Однак навіть після розлучення, між ними залишається щось рідне і близьке, що постійно тягне їх один до одного. До того ж, у них є мила і красива донька, яка мріє про те, щоб її батьки знову опинилися разом.

У головних ролях другого сезону серіалу «Подружжя» знялися незмінні Сергій Шнирьов і Інга Стрєлкова. Дивіться 2 сезон популярного телесеріалу на нашому сайті в режимі онлайн.

Коментарі відвідувачів

загрузка...