загрузка...
Більше в даній категорії: « Таксі / Такси Підстава / Подстава »
Дивитись серіал Вчора була війна онлайн Дивитись серіал Вчора була війна онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вчора була війна / Вчера закончилась война

  • Оригінальна назва: Вчера закончилась война
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Богдан Ступка , Юлія Майборода , Олена Дудіна , Анатолій Руденко , Микола Іванов (III) , Любов Руденко , Олексій Шевченков , Віталіна Біблів , Іоланта Пилипенко , Зоя Балкашінова , Ілона Бойко , Станіслав Боклан , Ольга Гришина , Галина Опанасенко , Наталія Кленіна , Людмила Загорська , Михайло Жонін , Олена Скрипка
  • Режисер: Володимир Балкашинов
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Віктор Приходько (Ген.), Фелікс Клейман
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(16 голосів)


Це абсолютно новий серіал, який проливає світло на ті далекі події. Весна 45-го року. Йде війна. До перемоги радянських військ залишаються всього лічені дні. Звичайно ж, про це тоді ніхто нічого не знає. Всі продовжують жити в страху і напрузі. І якби не нова мешканка, молода й амбітна Катерина, то цієї би історії не було. Вона стане ключовим фактором у житті села Мар'їно. Дивіться самі, як звичайна партійна дівчина здатна змінити життя всього села. Цей чудовий серіал «Вчора булавійна» можете подивитися прямо в нашому онлайн кінотеатрі.


Уже котрий рік йде війна. Всі люди давно звикли до небезпеки. Так і жителі невеликого селища Мар'їне, про яке ми і дізнаємося з серіалу. Вони постійно живуть в страху і напрузі. Якби вони знали, що до перемоги залишилося зовсім небагато ...

Але життя в селі йде своїм ходом. Весна 1945. Як би складно не було, потрібно йти на поле і сіяти пшеницю, щоб не померти з голоду. Все йшло своїм чередом, поки в Мар'їно не з'явилася Катерина. За дорученням партії, саме вона очолила колгосп. Її завзяттю і амбіціям немає межі. Вона хоче показати всім, який вона хороший голова колгоспу. Однак не все так просто. Її і жителів села невдовзі пов'яже інша, більш висока мета. Як і у всякому доброму серіалі, без романтичних подій тут не обійшлося.

На вигляд неприступна і амбітна, в душі своїй Катя зовсім інша. Вона добра і чуйна. Саме це і зумів розпізнати молодий хлопець з цієї ж села, куди послали Катерину. Звичайно ж, спочатку такому потенційному союзу ніхто радий не був. І закоханому хлопцю з села належить пережити багато труднощів, перш ніж він зможе з'єднатися зі своєю коханою.

У цьому прекрасному серіалі "Вчора булавійна" нас чекає заплутана цікава історія про післявоєнне селище, де правлять свої закони. Це особливий світ, який складний і привабливий одночасно.

Коментарі відвідувачів

загрузка...