загрузка...
Дивитись серіал Німець онлайн Дивитись серіал Німець онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Німець / Немец

  • Оригінальна назва: Немец
  • Рік: 2011
  • Країна: Білорусія
  • Актори: Маркус Кунце , Данило Страхов , Анатолій Кузнєцов , Армен Джигарханян , Вікторія Толстоганова , Павло Делонг , Крістіан Кейлінг , Сара Марія Беско, Магдалена Гурська
  • Режисер: Олександр Єфремов
  • Сценарист: Гліб Шпрігов
  • Продюсер: Гліб Шпрігов
  • Жанр: пригоди
Проголосувати
(1 Голосувати)


Новий російський серіал про те, як таємниці минулого не дають спокою сучасним молодим людям, штовхаючи їх на неймовірні пригоди. Дивитися цей захоплюючий фільм на нашому сайті може будь-хто. Тут ви знайдете серіал «Німець» доступним для перегляду в режимі онлайн, що дає можливість вільного вибору епізоду і часу для його перегляду.

Єфрейтор Ральф Мюллер пропав без вісті під час Великої Вітчизняної війни. Зате від нього залишився щоденник, який позбавив спокою його правнука. Молодий Ральф Мюллер, повний тезка свого прадіда, виявив на пожовклих від часу сторінках такі відомості, які можуть вплинути не тільки на долю самого Ральфа, а й на долі всього світу. Вирішивши розібратися у всьому самостійно, Ральф приїжджає в Білорусію, де колись пропав його дід. Тут він знайомиться з Антоном Ушаковим, якому розповідає про свої плани.

В особі Антона Ральф знайшов не тільки друга, а й однодумця. Разом вони починають збирати відомості, які допоможуть їм розкрити таємницю більш ніж півстолітньої давності. Друзі не підозрюють, що своїми діями наражають себе великій небезпеці. Їх необережність привернула увагу авантюриста Герберта Шерхорна, чий батько колись був співробітником організації «Аненербе».
А в період окупації цієї території вермахтом він виконував тут таємниче доручення самого Гіммлера. Як не дивно, але Шерхорн також цікавиться обставинами зникнення єфрейтора Ральфа Мюллера.

Припускаючи, що російсько-німецький тандем виведе його на мету, Шерхорн постійно перебуває поруч, що дозволяє йому бути в курсі справ любителів історичних загадок. А ті продовжують свої пошуки, і поступово картина починає вимальовуватися. Незважаючи на численні труднощі, з якими доводиться зіткнутися Антону і Ральфу, вони сповнені рішучості розгадати загадку, яка чекає відгадки з середини минулого століття.

Коментарі відвідувачів

загрузка...