загрузка...
Більше в даній категорії: « Німець / Немец Зоя »
Дивитись серіал Єдиний чоловік онлайн Дивитись серіал Єдиний чоловік онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Єдиний чоловік / Единственный мужчина

  • Оригінальна назва: Єдиний чоловік
  • Рік: 2010
  • Країна: Росія
  • Актори: Андрій Мерзлікін , Олексій Гришин , Маліка Разакова, Тетяна Догілєва , Ірина Апексимова , Борис Невзоров , Лаура Кеосаян , Іван Рудаков , Катерина Вуличенко , Олексій Войтюк
  • Режисер: Олена Ніколаєва
  • Сценарист: Наталія Чепик , Дмитро Курилов , Людмила Пивоварова , Ганна Оганесян-Слуцки
  • Продюсер: Катерина Єфанова , Давид Кеосаян , Тетяна Воронович
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(2 голосів)


Серіал «Єдиний чоловік» покаже глядачам те, як чоловіча дружба існує поряд з постійним суперництвом. Дух суперництва завжди був і є тією рушійною силою, яка змушує людей прагнути до мети, удосконалюватися і досягати високих результатів. На нашому сайті ви зможете подивитися, як це було у випадку двох друзів, які весь час ставали суперниками один одному. Серіал «Єдиний чоловік» ви зможете побачити онлайн в нашому віртуальному кінозалі, який завжди відкритий і завжди готовий до початку сеансу.

Андрій Волошин і Олег Вєтров разом вчилися в інституті, разом і влаштувалися на престижну на той час роботу в конструкторське бюро професора Громова, яке займається проектуванням мостів. Однак Волошин потрапив на цю роботу завдяки своїм непересічним здібностям, а Вєтрова сюди влаштували знайомі. Друзі весь час змагаються між собою, що аж ніяк не заважає їх дружбі.

Але Андрій все-таки більш талановитий, більш цілеспрямований і наполегливий. Він постійно бере гору над Олегом в їх дружньому змаганні, і це вельми того дратує. Але коли вони стають суперниками в любові, справжньої любові, а не просто захоплення, тоді їх дружба піддається серйозному випробуванню.

Справа відбувається в 70-і роки минулого століття. У В'єтнамі йде війна, і друзі їдуть туди з секретною місією. Їм належить взяти участь в будівництві секретного моста, який буде радянською допомогою воюючій країні. І тут обидва друга закохуються у в'єтнамську дівчину Туан, яка працює перекладачкою. У Андрія в Союзі залишилася дружина, на якій він одружився в силу обставин.

А тут він знайшов справжню, взаємну любов. Цієї любові судилося пройти серйозні випробування. Тут буде місце зради і наклепу. Але справжня любов долає всі перешкоди, її нездатний вбити ні час, ні обставини, ні величезні відстані.

Коментарі відвідувачів

загрузка...