загрузка...
Дивитись серіал Зоя онлайн Дивитись серіал Зоя онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зоя

  • Оригінальна назва: Зоя
  • Рік: 2010
  • Країна: Росія
  • Актори: Ірина Пегова , Андрій Барило , Роман Мадянов , Іван Агапов , Олена Казарінова , Галина Боб , Олеся (Ольга) Поташінская , Олексій Зав'ялов , Вадим Медведєв (II) , Михайло Козаков , Мадлен Джабраїлова
  • Режисер: Віталій Павлов
  • Сценарист: Віталій Павлов
  • Продюсер: Валентина Піманова (Ген.), Юрій Глоцер (Ген.), Олексій Піманов (Ген.), Михайло Молотов
  • Жанр: драма
Проголосувати
(4 голосів)


«Зоя» - це серіал про драматичні події в житті головної героїні, її нелегку долю і важкі часи. Початок серіалу відбувається з подій у Москві у 80-х роках, в цей час у столиці звучить трагічна новина про смерть відомої актриси Зої Федотової. Вся столиця в жалобі, адже це була актриса від Бога, її ролі підкорили багато серця і все сумують про тяжку втрату. Втрата дійсно непоправна, таких актрис світ народжує лише раз у тисячоліття і смерть кожного з них - це справді трагедія.

Актрису знайшли мертвою у власній квартирі, а це крім смутку змушує ще і задатися питанням, хто ж зробив святотатство і вбив її, як взагалі можна було підняти руку не тільки на жінку, але і на генія кінематографу. Всі правоохоронні органи поставлені перед завданням - відшукати злочинця, і цю справа їм не можна провалити.

Справу про смерть Зої Федотової доручають капітану Олександру Сорокіну і майору Пильнова. Розберуться чи капітан з майором в хитросплетіннях долі Зої і чи знайдуть вони злочинця, можна дізнатися, переглянувши серіал «Зоя» на нашому сайті в режимі онлайн. Та й не тільки в цьому їм потрібно розібратися, адже як виявилось життя Зої Федотової, була досить насиченим.

Слідчим потрібно, в що б те не стало не тільки розшукати винуватця, але і розібратися в самому підгрунті злочину. Адже ніхто не буде просто так вбивати найвідомішу актрису, цю справу не спустять на гальма, а злочинець готовий був піти на такий ризик.

Капітан з майором не можуть самі впоратися з цією гучною справою, і запитують інформацію з КДБ. Але в КДБ так просто не потрапити і безліч перешкод на шляху подолати досить важко, тільки капітана це не зупиняє. Він отримує досьє з відділу, і починає його вивчення, виявляється, воно починається ще з далекого 1927 року ...

Коментарі відвідувачів

загрузка...