загрузка...
Дивитись серіал Пандора онлайн Дивитись серіал Пандора онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пандора

  • Оригінальна назва: Пандора
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Анатолій Білий , Ольга Арнтгольц , Катерина Волкова , Антон Пампушний , Ігор Ясулович , Лариса Мальована , Євген Антропов , Ольга Хохлова , Дмитро Комов , Сергій Бадічкін
  • Режисер: Дмитро Петрунь
  • Сценарист: Олексій Тімм
  • Продюсер: Валерій Ахадов , В'ячеслав Камінський, Сабіна Єремєєва
  • Жанр: кримінал
Проголосувати
(4 голосів)


Даний проект став режисерською роботою Дмитра Петруня, що вклав в нього не тільки оригінальний зміст, але й особливу емоційність. Досить якісно підібраний склад акторів дозволив домогтися того, що серіал «Пандора» може увійти до числа улюблених у досить широкого спектра телеглядачів. Подібні проекти просто забирають разом із собою в цей заекранний світ, в якому все живе дещо по іншим законам, люди здатні змінюватися в кращу сторону, а зло неодмінно відповість перед добром за всі діяння і вчинки. Дивитися це захоплююче творіння вітчизняного кінематографа можна на сторінках нашого мережевого ресурсу в онлайн.

На що готова практично кожна людина заради порятунку свого власного життя, єдиного і неповторного, настільки швидкоплинного і, при цьому, настільки дорогого? Можна без краплі сумнівів сказати, що практично на все. Прагнення жити в будь-якому випадку перевершує будь-які інші інстинкти і почуття.

В даному випадку людина погоджується на повну зміну своєї зовнішності і свого звичного способу життя, загалом. Цікаво, що він змінюється не тільки зовні, але і внутрішньо. Ці дії стали початком дійсно нового і незвичного способу життя, представити який було просто неможливо до виникнення певних обставин.

Нове життя почалося, от тільки в старому все ще панує безлад. Не можна йти вперед, залишивши за своїми плечима стільки невирішених проблем. От тільки тепер порядок наводить зовсім нова особистість, з новим мисленням і прагненням.

Завдяки використанню свіжого підходу, цілий ряд проблем вирішується буквально сам по собі. Дорога в майбутнє розчищається, а минуле перестає обтяжувати. Саме такий сюжет подарували нам творці цього проекту, наповнивши його не тільки певною інтригою, але і якоюсь загадковістю. Деякі моменти вирішуються самі по собі, а от іноді телеглядач переходить в стан цієї напруги.

Коментарі відвідувачів

загрузка...