загрузка...
Дивитись серіал Лжесвідок онлайн Дивитись серіал Лжесвідок онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Лжесвідок / Лжесвидетельница

  • Оригінальна назва: Лжесвидетельница
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Євгенія Лоза , Олександр Ратніков , Ольга Лапшина , Андрій Біланов , Тетяна Ляннік , Акім Єфремов , Олена Борзова , Семен Мохов , Денис Сердюков , Олег Любімов , Тетяна Андрєєва (II)
  • Режисер: Володимир Дмитрієвський
  • Сценарист: Наталія Афіногенова , Ніна Садур
  • Продюсер: Родіон Павлючик , Анастасія Шипуліна
  • Жанр: мелодрама
Проголосувати
(16 голосів)


Унікальний серіал, який розповість нам про всі перипетії життя молодої дівчини Іри, яка зробила негідний вчинок заради сімейного щастя. Вона дала неправдиві свідчення проти ні в чому не винного молодого студента юридичного факультету, щоб вийти заміж за Олега, який тоді був для неї всім. Ви маєте чудову можливість дивитися відмінний серіал «Лжесвідок» прямо зараз у нашому онлайн кінотеатрі!

Цей заплутаний і складний життєвий серіал розповість нам про те, як доля може повернути нам все зло, заподіяне іншим людям. Ірина в молодості навіть не підозрювала про те, що її вчинок обернеться для неї великими проблемами в майбутньому. Коли вона засвідчила проти Сергія, його посадили в СІЗО і відправили справу на дорозслідування. Кілька місяців він провів у стінах СІЗО найважчі дні свого життя. А в цей час Ірина зі своїм чоловіком поїхала в інше місто. І їй здавалося, що життя вдалося. Кохана людина поруч, є робота і будинок. І незабаром у них народжується дитина.

Молоді батьки без розуму від щастя. Але минає кілька років, і чоловік Ірини, Олег, починає холонути до дружини. Він не соромиться ні дитини, ні її самої. І починає зраджувати їй. Ірина про це знає, але нічого вдіяти не може. І в один прекрасний момент Ірина дізнається, що її чоловіка знайшли в під'їзді. Олега та його молоду коханку холоднокровно застрелили.

Коли Ірина приходить в міліцію на впізнання, вона з жахом дізнається головного слідчого. Це був Сергій, якого багато років тому підставила Ірина. Вона, недовго думаючи, збирає речі, бере дитину і тікає з міста, в надії уникнути всіх проблем. Тим часом Сергій приймається за справу. Незабаром він розуміє, що Ірину хтось намагається підставити.

Слідство йде по хибному шляху, однак Сергій зуміє вийти на слід справжнього злочинця, який убив чоловіка Ірини. Завдяки йому молода мама зможе більше не ховатися від правоохоронних органів. Сергій вже давно пробачив Ірину і готовий їй допомогти.

Коментарі відвідувачів

загрузка...