загрузка...
Більше в даній категорії: « Шеф Висяки 1,2 сезон »
Дивитись серіал Відділ «СССР» онлайн Дивитись серіал Відділ «СССР» онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Відділ «СССР» / Отдел «С.С.С.Р»

  • Оригінальна назва: Отдел «С.С.С.Р»
  • Рік: 2012
  • Країна: Білорусія
  • Актори: Олексій Макаров , Олег Фомін , Едуард Мацаберідзе, Павло Делонг , Олеся Судзиловська , Валерій Кащеєв , Віктор Рибчинський , Андрій Лук'янов , Костянтин Котляров , Олександр Ткаченок , Анна Полупанова , Таїсія Грач, Катерина Шуляк , Руслан Єщенко
  • Режисер: Володимир Янковський , Андрій Комаров (II)
  • Сценарист: Павло Гельман , Олександр Мещеряков
  • Продюсер: Олександр Любимов
  • Жанр: бойовик, кримінал
Проголосувати
(2 голосів)


Події нового російського серіалу, який носить назву "Відділ« С.С.С.Р. »", і автором якого є знаменитий російський режисер Володимир Янковський, розгортаються в маленькому і непоказному сибірському містечку під назвою Ясногорск. Справа в тому, що одного разу, зовсім недавно, в цьому містечку з'явився професійний кілер, який вбиває людей настільки вправно і чисто, що не залишає за собою жодної зачіпки. У місті починається паніка, стражі закону ніяк не можуть спіймати невловимого найманця.
 
Незабаром експертам стає ясно, що кривавий вбивця найімовірніше служив в спеціальних військах, і швидше за все воював в Афганістані. Щоб розшукати небезпечного злочинця, з Москви в Ясногорск відправляють бригаду слідчих, які працюють в спеціальному відділі.
 
Кодова назва секретного відділу зі столиці - СРСР. Відділ «С.С.С.Р» спеціалізуються на самих серйозних і небезпечних злочинах і на думку керівництва тільки вони зможуть знешкодити вбивцю без будь-яких труднощів.
 
З самого початку їх роботи, місцеві поліцейські всіляко намагаються допомогти майбутнього розслідування. Але вже через деякий час стає ясно, що абсолютно все місто перебуває під тотальним контролем впливових мафіозі. Так справа не піде ... Обстановку, яка склалася в місті, потрібно кардинально міняти ... Причому терміново.

Коментарі відвідувачів

загрузка...