загрузка...
Дивитись серіал Метод Лаврової онлайн Дивитись серіал Метод Лаврової онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Метод Лаврової / Метод Лавровой

  • Оригінальна назва: Метод Лавровой
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Світлана Ходченкова , Дмитро Блохін , Артем Григор'єв , Павло Прилучний , В'ячеслав Шіхалеев , Ярослав Жалнин , Григорій Іванець , Максим Виноградов (II) , Дар'я Іванова , Ольга Дібцева , Юрій Батурин , Анастасія Бусигіна , Артем Семакін , Наталія Рогоза
  • Режисер: Владислав Ніколаєв, Андрій Ушатінский
  • Сценарист: Ігор Осипов , В'ячеслав Муругов , Леонід Купрідо , Олексій Каранович , Марина Покровська , Віра Шер
  • Продюсер: В'ячеслав Муругов , Олег Осипов
  • Жанр: детектив, драма
Проголосувати
(10 голосів)


У 2011 році творча група російського телевізійного каналу «СТС» приступила до роботи над новим серіалом, знятим режисерами Владиславом Ніколаєвим і Андрієм Ушатінским, який отримав назву «Метод Лаврової», прем'єра відбулась на цьому ж каналі 23 травня 2011. На сьогоднішній день вже відзнято близько сорока серій цього детективного серіалу, тривалістю по сорок вісім хвилин кожна.

Головною героїнею цього, далеко не поганого серіалу, виступає Катерина Лаврова, роль якої грає чарівна актриса Світлана Ходченкова. Вона представлена ​​у фільмі, як найдосвідченіший і талановитий співробітник відділення міліції. Навіть досвідчені опера-чоловіки, за плечима яких не один десяток розкритих злочинів, зізнаються, що змагатися з Лаврової за швидкістю розплутування найбезнадійніших справ, заняття малоперспективне.

Їй пророкують блискучу кар'єру оперативного працівника. Однак прикрий випадок руйнує всі її плани на майбутнє. При проведенні однієї зі спеціальних операцій, Лаврова допускає фатальну помилку, в результаті якої отримує важке поранення її напарник. В цьому ви самі зможете переконатися, якщо захочете серіал «Метод Лаврової» дивитися онлайн.

Після такої трагічної випадковості, Лаврова вирішує змінити небезпечну професію оперативного уповноваженого і стає викладачем в Академію Міністерства Внутрішніх Справ.

Потрапивши на нові для неї терени, Лаврова починає займатися дорученою їй справою з притаманною їй енергією та винахідливістю.
Через деякий час курсантська група, яку вона курирує в процесі навчання, і яка мала славу в Академії найслабшої і відстаючої, несподівано виривається вперед. Причому не проста стає кращою групою по навчанню у всій Академії, її колектив допомагає розплутати дуже складну і безперспективну справу, на яку вже, практично, всі махнули рукою. А сталося це не просто так. Все тому, що Лаврова застосувала на цих молодих детективів свій новий метод, який так і стали називати її ім'ям.
Зрозуміло, що таке зростання популярності молодого викладача не всім припав до смаку.

Коментарі відвідувачів

загрузка...