загрузка...
Дивитись серіал Небесні родичі онлайн Дивитись серіал Небесні родичі онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Небесні родичі / Небесные родственники

  • Оригінальна назва: Небесные родственники
  • Рік: 2011
  • Країна: Україна
  • Актори: Артем Ткаченко , Павло Дерев'янко , Ольга Макєєва , Анастасія Задорожна , Андрій Ургант , Олена Стефанська , Микола Добринін , Олександра Кірєєва , Потап , Тетяна Печонкіна
  • Режисер: Богдан Дробязко
  • Сценарист: Борис Шефір , Михайло Савін , Тимофій Саєнко , Юрій Микуленко
  • Продюсер: Володимир Зеленський , Борис Шефір , Сергій Шефір
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(6 голосів)


Лірична комедія від знаменитої студії «Квартал 95» і телеканалу «Інтер». Прем'єра фільму відбулася в січні 2012 року на телеканалі «Росія-1», і вже сьогодні глядачі можуть дивитися його на нашому сайті. Завдяки його можливостям, глядачі можуть переглядати серіал «Небесні родичі» в будь-який час, зажадавши онлайн трансляцію.

Головний герой фільму молода і безтурботна людина на ім'я Артем. Подібно багатьом своїм одноліткам, він зайнятий пошуком задоволень, абсолютно не замислюючись про завтрашній день. Нескінченні вечірки, алкоголь, дівчата - це все, що потрібно Артему, і так могло тривати досить довго, але одного разу за недолугого юнака всерйоз взялися його родичі.

Немає нічого дивного в тому, щоб люблячі родичі турбувалися про майбутнє свого підростаючого покоління. Кожен поважаючий себе батько, мати або дід завжди спробують наставити молоду людину на шлях істинний, але як показує практика, від цих моралей зазвичай мало толку. Поки життя не вдарить досить боляче, в голові продовжує гуляти вітер, і здається, що саме так і повинно бути.

Але у випадку Артема все набагато серйозніше. Справа в тому, що його батьків немає в живих. Але люблячі родичі і на тому світі турбуються про майбутнє свого чада, і починають з'являтися до нього у вигляді привидів. Разом з батьками вихованням онука займається і дід, який загинув на полях Великої Вітчизняної війни, і залишився вічно молодим. Небесні родичі твердо вирішили наставити свого непутящого нащадка на шлях істинний, і для цього готові піти на все.

Від цього все життя головного героя пішло шкереберть. Завдяки своїм покійним родичам Артем постійно потрапляє в кумедні ситуації. Його існування наповнилося містичними подіями, але все це в кінцевому підсумку змушує його замислитися над власним життям, яке до цього було суцільним святом і котилося по похилій.

Коментарі відвідувачів

загрузка...