загрузка...
Дивитись серіал Каменська (6 сезон) онлайн Дивитись серіал Каменська (6 сезон) онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Каменська (6 сезон) / Каменская

  • Оригінальна назва: Каменская
  • Рік: 2011
  • Країна: Росія
  • Актори: Олена Яковлєва , Андрій Ільїн , Сергій Никоненко , Станіслав Дужников , Дмитро Нагієв , Олег Андрєєв , Борис Невзоров , Павло Баршак , Андрій Панін , Наташа Швець (II) , Ірина Розанова , Уляна Лаптєва , Інна Піварс , Олег Хатюшенко , Любов Руднєва , Василь Савінов
  • Режисер: Марат Кім , Єгор Анашкин
  • Сценарист: Катерина Тірдатова , Денис Каришев , Світлана Фрічінская , Олександр Полозов
  • Продюсер: Ілля Неретін , Максим Коропцов, Олена Кожанова, Оксана Ранкова
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(2 голосів)


Серіал «Каменська» випускається студією «Рекун ТВ» на замовлення телеканалу Росія-1. Режисерами шостого сезону виступили Марат Кім і Єгор Анашкин. Прем'єра 6 сезону відбулася 22 серпня 2011 року на каналі Росія-1. Дивіться найпопулярніший детективний серіал «Каменська» на нашому сайті в режимі онлайн.

Не буде перебільшенням сказати, що Анастасія Каменська є найкращий аналітиком в Московському кримінальному розшуку. Завдяки своєму гострому розуму, який гармонійно поєднується з надзвичайною проникливістю і інтуїцією, вона здатна розгадувати найнеймовірніші справи та найзагадковіші злочини. Вона здатна обчислити злочинця по, здавалося б, абсолютно незначним деталям його поведінки, оскільки ця жінка є виключно талановитим психологом. Її колеги знають - якщо Каменська взялася за справу - вона доведе її до кінця, які б зусилля для цього не довелося прикласти. Навіть якщо під загрозою знаходиться її власне життя, вона не відступиться.

У новому сезоні Каменської належить очолити аналітичний відділ Петрівки. У неї з'явиться два помічники - Дюжина і Доценко, а ось начальник не зміниться - ним буде все той же полковник Гордєєв. Анастасії Каменської належить відсвяткувати свій ювілей, зайнятися танцями і рятуватися від нового шанувальника.

В основі шостого сезону популярного серіалу про жінку детектива лежать твори Олександри Мариніної: «Пружина для мишоловки», «Заміна об'єкта», «Міський тариф», «Чорний список», «Проста комбінація» і «Згадати - можна». Кожному роману присвячені дві серії фільму, впродовж яких герої не тільки розкривають злочин, але й вирішують свої власні життєві проблеми. Дивіться шостий сезон серіалу «Каменська» на нашому сайті.

Коментарі відвідувачів

загрузка...