загрузка...
Дивитись серіал Ліквідація онлайн Дивитись серіал Ліквідація онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ліквідація / Ликвидация

  • Оригінальна назва: Ликвидация
  • Рік: 2007
  • Країна: Росія
  • Актори: Володимир Машков , Михайло Пореченков , Володимир Меньшов , Костянтин Лавроненко , Костянтин Желдін , Юрій Лахін , Олександр Сірін , Поліна Агурєєва , Ліка Ніфонтова , Світлана Крючкова , Ксенія Раппопорт , Діана Мала , Федір Добронравов , Борис Каморзін , Олександр Голубєв , Віктор Смирнов , Віктор Супрун
  • Режисер: Сергій Урсуляк
  • Сценарист: Олексій Поярков
  • Продюсер: Рубен Дишдишян , Арам Мовсесян , Сергій Данієлян , Юрій Мороз , Євген Попов (IV)
  • Жанр: воєнний, детектив
Проголосувати
(6 голосів)


У 2007 році кінокомпанія «Централ Партнершип» і студія «Дід Мороз» закінчили роботу над серіалом «Ліквідація», який був знятий талановитим режисером Сергієм Урсуляком за сценарієм, написаним Олексієм Поярковим. Прем'єра 14-серійної стрічки відбулася 21 жовтня 2007 року на Україні. Через місяць насолодиться сюжетом цього серіалу, змогли телеглядачі Росії.

Стрічка стала одним з найбільших успіхів вітчизняного кінематографа за останні кілька років. Давно до екранів телевізорів не приковувалася увагу такої кількості телеглядачів. Кінець кожної серії був пронизаний невідомістю, яка змушувала з нетерпінням чекати наступного вечора.

Багато телеглядачів порівнювали серіал з гучним фільмом Станіслава Говорухіна «Місце зустрічі змінити не можна», де в головній ролі знімається Володимир Висоцький. Звичайно, певні паралелі провести можна, але сама атмосфера післявоєнної Одеси, майстерно передана режисером та головними героями, ставлять серіал на абсолютно новий рівень сприйняття. Центральним персонажем серіалу є начальник карного розшуку післявоєнної Одеси підполковник Гоцман Давид Маркович, образ якого геніально втілив у життя талановитий актор театру і кіно Володимир Машков. Настільки органічно виглядав цей актор у ролі одеського детектива, що йому не можна не аплодувати.

Для боротьби з післявоєнною злочинністю в Одесу прибуває маршал Жуков, який не любить напівзаходів і готовий самим жорстким чином, залізною рукою навести порядок на вулицях міста. Крім злочинності, в місті існують залишки німецької агентури, які всіма силами проводять підривну роботу проти радянської влади. Керує агентурою невловимий агент Абверу по кличці «Академік». Розкрити змову цієї групи і належить начальнику карного розшуку Давиду Марковичу Гоцману.

Якщо ви є шанувальником розумного серіалу з елементами тонкого детектива, який заставляє роздумувати, а також унікальною інтригою, яка до самого кінця тримає глядача в напрузі, можете серіал «Ліквідація» дивитися онлайн.

Коментарі відвідувачів

загрузка...