загрузка...
Дивитись серіал Завтра буде завтра онлайн Дивитись серіал Завтра буде завтра онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Завтра буде завтра / Завтра будет завтра

  • Оригінальна назва: Завтра будет завтра
  • Рік: 2003
  • Країна: Росія
  • Актори: Ірина Рахманова , Катерина Корнейчук , Денис Ясик , Богдан Ступка , Олександр Белявський , Марк Рудінштейн
  • Режисер: Альона Дем'яненко, Віталій Тименко
  • Сценарист: Тетяна Гнєдаш
  • Продюсер: Олександр Ткаченко (II)
  • Жанр: драма, мелодрама
Проголосувати
(1 Голосувати)


Могло здатися, що дев'ятнадцятирічна дівчина, яка виросла в дитбудинку, знайшла своє справжнє щастя. Вона полюбила і була коханою. При цьому її обранцем став молодий чоловік, який виявляється сином відомого олігарха. Любов була сильною і самовідданою, але їй не судилося збутися. Серіал «Завтра буде завтра» розповідає про силу духу, про цілеспрямованість і підлу зраду. В онлайн режимі цей телевізійний проект можна дивитися на нашому електронному ресурсі.


Фільм виконаний у повній відповідності з жанром, тому він дуже швидко знайшов широку аудиторію шанувальників. Все почалося з того, що батьки цієї молодої людини вирішили розлучити пару.

Зробити це потрібно було так, щоб з боку їх сина не виникли ніякі підозри і сумніви. В остаточному підсумку, дівчина опиняється у в'язниці, а наш герой, який почув про свою кохану багато всього недоброго, вирішив від неї відмовитися. Може здатися, що її життя поламане і знищене. Але, як виявилося, це був дійсно корисний життєвий урок, який лише зробив нашу героїню сильнішу і впевненішу в собі.

Вона познайомилася із сильною жінкою, що зробила їй дійсно значну підтримку. Вона допомогла їй вижити в цій непростій ситуації і вселила в серце дівчини надію. Опинившись на волі, дівчата познайомилися з молодим чоловіком, юним спритним аферистом. У них вийшла своєрідна банда, яка зайнялася розробкою плану помсти. Все у них вийшло, адже олігархи стали жертвами своєї власної жадібності. Винуватці нещасть були покарані і поплатилися за свої вчинки, а наші герої змогли налагодити своє життя і вийти з вельми непростої ситуації переможцями. Вони пройшли непростий шлях і, можна навіть не сумніватися в тому, що попереду їх чекають дійсно світлі події. Справжня дружба, самопожертва і почуття справедливості зіграло свою важливу роль в житті кожного з цих людей.

Коментарі відвідувачів

загрузка...