загрузка...
Дивитись серіал (трейлер) Королева бандитів онлайн Дивитись серіал (трейлер) Королева бандитів онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Королева бандитів / Королева бандитов

  • Оригінальна назва: Королева бандитов
  • Рік: 2013
  • Країна: Росія
  • Актори: Катерина Кузнєцова (IV) , Володимир Жеребцов , Леонід Громов , Катерина Васильєва , Олександр Самойленко , Наталія Хорохоріна , Борис Галкін , Петро Томашевський
  • Режисер: Валерій Девятілов
  • Сценарист: Анастасія Касумова
  • Продюсер: Олександр Кушаєв , Ірина Смирнова
  • Жанр: кримінал, мелодрама
Проголосувати
(3 голосів)


У житті Поліни нічого не віщувало біди. Вона славиться на все село своєю красою і неймовірною чистотою душею. Ніхто не може сказати нічого поганого, адже дівчина попросту не дає на це приводу. Більше того, вона вірна своєму хлопцеві, якого чекає з армії. Але, як відомо, краса володіє згубною силою, що притягує самі різні неприємності і заздрість оточуючих людей. Навколо неї постійно крутяться шанувальники, яким абсолютно все одно, кого і навіщо вона чекає. Серіал «Королева бандитів» може зачепити навіть саме черстве серце, адже його сюжет розповідає про найнесподіваніші переплетення і хитросплетіння доль. Дивитися цю кінокартину в онлайн дозволяє наша електронна сторінка.

Свої знаки уваги їй надає досить серйозний місцевий авторитет, якого прийнято вважати недоторканним і неймовірно небезпечним. Він господар місцевого ринку і вже давно хоче роздобути цю прекрасну квітку. Все б склалося так, як і належить. Вона дочекалася б хлопця і вони, без всяких сумнівів, почали б щасливе спільне життя. Але жорстокий рок втрутився у справу. Мама нашої героїні серйозно захворіла і тепер їй потрібна операція, яка коштує чималих грошей.

Природно, що в простої дівчини їх просто немає. Важкий вибір долає душу і серце. Життя саме підштовхнуло у бік доленосного рішення. Вона вийшла заміж за ненависного Бурова, який не знає меж своєї радості від того, що йому все-таки дісталася ця красуня. Як переживе ці події істинний коханий? Чим же все-таки обернеться це непросте рішення? Рятуючи життя своєї мами, Поліна губить своє власне майбутнє. Навколо все блищить шиком і красою, але хіба можуть оточуючі види розбити той камінь, який утворився в грудях? Залишається тільки чекати, адже досить часто життя допомагає закоханим людям. Хочеться, щоб так сталося і цього разу, адже головні герої заслуговують справжнього щастя.

Коментарі відвідувачів

загрузка...