загрузка...

Голлівуд: Міла Куніс здружилася з мамою нареченого

( Голос ) 


Мати голлівудського актора Ештона Катчера Дайан Катчер давно прийняла дівчину сина як невістку. Міла Куніс, яка зустрічається з Ештоном близько двох років, стала повноправним членом сім'ї. Вона багато часу проводить з мамою коханого, жінки разом займаються господарськими справами і ходять по ресторанах.

Нещодавно папараці бачили Мілу і Дайан в магазині Лос-Анджелеса, де близькі дами Катчера купували продукти до Дня подяки. Також їх бачили разом в ресторані - майбутні родички спокійно вечеряли.

Актриса Міла Куніс не приховує, що хоче стати законною дружиною Ештона Катчера. Нарешті її мрія скоро може втілитися в реальність - наречений отримав статус холостяка після розлучення з Демі Мур. Офіційно сім'я Катчера і Мур перестала існувати 27 листопада, хоча пара розійшлася більше двох років тому. 

Шлюборозлучний процес затягнувся через те, що колишнє подружжя не могли поділити спільне майно вартістю 300 мільйонів доларів. Коли адвокатом вдалося домовитися про розподіл, документи про розлучення вступили в силу. 

Тепер Мілі Кунес залишилося дочекатися пропозиції коханого, щоб зайнятися підготовкою до весілля. А допоможе дівчині, безсумнівно, Дайан Катчер, яка давно вважає Мілу своєю невісткою і чекає онуків.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...