загрузка...

Огляд українського бокс-офісу (5 - 8 квітня 2012)

( Голосів ) 


Єдина українська картина в широкому прокаті «Той хто пройшов крізь вогонь» на сьогоднішній день зібрала вже $ 193,8 тис. Враховуючи що показується стрічка вже всього в чотирьох залах і її збори за останній вікенд склали лише $ 864 - її прокат підходить до свого тріумфального кінця. Адже ще жодному українському фільму не вдавалося зібрати таку суму в прокаті.

Комедія «Американський пиріг: Знову разом» очолила бокс-офіси як в нашій країні, так і по всьому СНД, а також у США. У загальносвітовому прокаті стрічка за перший же уїкенд зібрала $ 59,4 млн., що вже перевищило її бюджет в $ 50 млн. Фінансовий успіх картини напевно можна розцінювати як натяк на те, що через пару років на екрани вийде чергове продовження франшизи.

Проте на наступних вихідних цю картину потіснить реліз «Мачо і ботан. Джамп стріт, 21» - прямого конкурента «Американського пирога ... » в жанрі молодіжних комедій.

Найбільш прибутковою картиною за результатами минулого тижня стала 3D версія «Титаніка», кожна копія якої в Україні зібрала $ 5,43 тис. Цей рекорд фільм зміг поставити, перш за все, тому, що вартість квитка на показ фільму в стереоформаті приблизно в півтора-два рази дорожче звичайного. Так, наприклад загальна сума зборів «Гніву титанів» приблизно така ж як і у «Титаніка», при цьому, однак у розпорядженні першого було в півтора рази більше екранів.

У загальносвітовому прокаті за підсумками минулих вихідних лідером став «Гнів титанів», для чого йому знадобилося всього $ 42,1 млн.

Анімація «Лоракс» четвертий тиждень поспіль знизує багаті плоди зборів лише за рахунок того, що на сьогоднішній день у неї немає сильного конкурента. Паралельно з цією стрічкою в прокаті зараз тільки «Джок», а також «Красуня і чудовисько 3D».

Минулого тижня 31 кінозал припинив показ фільму «Джон Картер», у зв'язку з чим його збори скоротилися вчетверо.

Стрічка «Білосніжка: помста гномів» розрахована головним чином на самих маленьких кіноманів здає свої позиції відразу по закінченні весняних канікул в школах. Після останнього вікенду прокат фільму скоротився на 20 копій.

Стартувавши без особливого успіху «Маппет» вже на другому тижні прокату скотився на десяту сходинку бокс-офісу. Малоуспішні збори привели до того, що відразу після прем'єрних вихідних кінотеатри почали поступово відмовлятися від цього фільму. Головна причина в тому, що стрічка орієнтована, перш за все, на американського глядача, а за межами США практично повністю втрачає свою популярність.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...