загрузка...
( Голос ) 

Оперна співачка Анна Нетребко зізналася, що її 5-річний син Тьяго, який народився у відносинах з уругвайским баритоном Ервіном Шротом, - аутист. Діагноз про легку форму аутизму лікарі поставили занадто пізно, вважає мама. Хлопчикові було три роки, до цього часу він розвивався у власному світі.

 
( Голос ) 

Мати голлівудського актора Ештона Катчера Дайан Катчер давно прийняла дівчину сина як невістку. Міла Куніс, яка зустрічається з Ештоном близько двох років, стала повноправним членом сім'ї. Вона багато часу проводить з мамою коханого, жінки разом займаються господарськими справами і ходять по ресторанах.

 
( Голосів ) 

41-річний актор Костянтин Хабенський не використовує свою популярність для того, щоб розоряти режисерів фільмів своїми райдерами. Хоча акторам такого рівня і належать певні привілеї, наприклад, окрема гримерка на зйомках і спеціальне меню, Костя ними не користується.

 
( Голосів ) 

Рома Жолудь, відомий блогер після гучного скандалу з жорстоким побиттям опинився без роботи.

 
( Голосів ) 

Сьогодні фронтмен групи «Акваріум» Борис Гребенщиков святкує черговий ювілей.

Одному з найбільш харизматичних і талановитих представників російської рок-культури виповнилося 60 років.

 
( Голосів ) 

Вже давно в центрі уваги світських журналістів знаходиться тривале розлучення знаменитого виконавця Валерія Меладзе та його дружини Ірини, яка народила артистові трьох чудових доньок.

 
( Голосів ) 

Відомий на весь світ голлівудський актор і популярний телеведучий за сумісництвом Алек Болдуін більше не буде вести своє шоу «Пізно ввечері з Алеком Болдуїном» на телеканалі MSNBC. 

 
( Голос ) 

Не секрет, що ведуча скандально відомого проекту «Дом-2» Ольга Бузова любить викладати в Мережу свої фотографії в нових нарядах, а потім отримувати безліч компліментів від своїх шанувальників.

 
загрузка...