загрузка...
Дивитись фільм (трейлер) Орда онлайн Дивитись фільм (трейлер) Орда онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Орда

  • Оригінальна назва: Орда
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Максим Суханов, Андрій Панін, Віталій Хаєв, Олександр Яценко, Петро Яндане, Євген Харитонов, Юрій Пронін, Роза Хайруллін, Віталій Гусєв, Юнчен Жуань
  • Режисер: Андрій Прошкін
  • Сценарист: Юрій Арабов
  • Продюсер: Олексій Карпушин
  • Жанр: історія
Проголосувати
(3 голосів)


Новий фільм Андрія Прошкіна встиг отримати в цьому році на Московському Міжнародному кінофестивалі нагороду за Кращу режисуру і за кращу жіночу роль. У теж час, «Орда» спровокувала скандал. Після першого показу стрічки, багатьом не сподобалося те, як творці зобразили митрополита Алексія і трактували православні канони, хоча сам фільм фінансувався церковними колами, які схвалили цю річ.

Режисер Андрій Прошкін відомий за фільмами «Гра метеликів» і «Спартак і Калашников» прокоментував цю ситуацію так: «Я думаю, що справа дещо в іншому, просто, мабуть, у ряду людей є якесь певне уявлення про те, яким чином мають зніматися картини, що зачіпають теми віри, Бога, мабуть, вони віддають перевагу більш, так би мовити, єлейному, чи що, язику. Наша картина дещо інша, при цьому, на мій погляд, спроби попирання віри в ній немає ».

Історія відбувається в далекому 14-му столітті - час правління Золотої Орди. За сюжетом, митрополит Київський Алексій змушений їхати в Сарай-Бату, щоб зцілити сліпу матір хана Джанібека Тайдуллу. Його викликають туди монголи, адже про митрополита ходить слава чудотворця, «російського чаклуна». Однак справа йде не так, як було задумано, і Алексій проходить у войовничого народу через всі кола пекла.

Сценарій написав Юрій Арабов («Юр'їв день», серіал «Доктор Живаго»). За словами творців, тут є місце і історії, і містики, але в основу описуваних подій лягло «Житіє Алексія». У фільмі були задіяні такі відомі актори як Андрій Панін, Віталій Хаєв і Максим Суханов.

«Орда» рясніє монгольською промовою, яка не зовсім зручно переводиться за допомогою російських субтитрів. Також, в стрічці чимало натуралістичних сцен, від яких може стати погано прямо під час перегляду.

Коментарі відвідувачів

загрузка...