загрузка...
Кожен день нам приходять рецензії на найкращі фільми - наші користувачі захоплюються, критикують, ненавидять ...
Рецензії користувачів допомагають відповісти на одвічне питання - дивитися цей фільм чи ні.
Читайте і робіть свій вибір!


( Голосів ) 

Легенда №17


У першу чергу хотілося б відзначити, що наші навчилися робити хороше кіно. І дійсно, коли задаєшся питанням про якісні вітчизняні фільми, зазвичай в голову приходить тільки радянське. Тепер - сучасне теж.  
( Голос ) 

Форсаж 6 / Fast & Furious 6 (2013) 


До теперішнього моменту жодну з частин гоночного кіно-серіалу (це саме серіал - вступні титри, флешбеки і чехарда зі смертями тому доказ) я раніше не дивився в кіно. Що ж я не розчарований від побаченого.  
( Голосів ) 

Стартрек: Відплата / Star Trek Into Darkness (2013)


У кожної людини на землі є своє хобі, про яке вона знає майже все, при цьому кожен день поповнюючи свої знання. Вона може годинами захоплююче розповідати про нього людям. Але крім захоплюючої розповіді про своє захоплення, це все може втомити.   
( Голос ) 

Таймлесс. Рубінова книга / Rubinrot (2013)


Казка про те, як кілька британський і трохи жіночний хлопчик і настільки ж британська і порядком бойова дівчинка у фільмі, знятим німцями, подорожують у часі у пошуках французького містика. Досить гідна казка, треба відмітити.  
( Голос ) 

Джек - підкорювач велетнів / Jack the Giant Slayer (2013)


Екранізувати таку найбільшу класику, як «Джек і бобове стебло» - величезна відповідальність. Кожен з нас хоч раз чув цю історію, і наші герої не стали винятком. Юні Джек і Ізабель виросли на казках про чарівних бобах і страшних велетнів.  
( Голос ) 

Паркер / Parker (2013)


Незвично. Незвично для даного жанру. А який таки жанр? Бойовик? Навряд чи, є щось інтелектуальне. Трилера теж немає, занадто мало інтелектуального. У фільмі немає сильних емоцій типу крутизни і безстрашності супер героїв рятувальників, ні яскраво вираженої любовної лінії, ні моралізаторства. Нічого. Можна навіть майже вжити такі слова як рівно, монотонно, але шалено захоплює і змушує додивитися до кінця. Як для всякого якісного американського фільму властива безпосередність і сила впливу.  
( Голос ) 

Гостя / The Host (2013)


Вкрай рідко екранізація книги проходить успішно. Йшла в кіно з думкою, що нічого хорошого я не побачу, як це і буває зазвичай. Але, якщо чесно, була приємно здивована. Щось є таке, що змусило заглибитися в перегляд, відкинувши всі думки.  
( Голос ) 

Пригоди бравого солдата Швейка / Похождения бравого солдата Швейка (2012)


Йозеф Швейк, торговець дворнягами під виглядом породистих сук, клінічний ідіот із довідкою, живе за індивідуальним дзен: щоб божевільний світ ловив тебе, але не спіймав, треба на всі його самі тупі питання відповідати «так», і тоді світ абияк відв'яжеться.  
загрузка...