загрузка...

Рецензія на Форсаж 6

( Голос ) 


Рецензія на Форсаж 6

Форсаж 6 / Fast & Furious 6 (2013) 


До теперішнього моменту жодну з частин гоночного кіно-серіалу (це саме серіал - вступні титри, флешбеки і чехарда зі смертями тому доказ) я раніше не дивився в кіно. Що ж я не розчарований від побаченого.

Що 12 років тому, коли тільки-тільки вийшов перший фільм, мода на який збіглася із зростанням купівельної спроможністю громадян і наслідком чого повальним захопленням автомобілями (хоча всі хотіли саме гонок) - я не дуже-то загорівся фільмом; якраз зараз я принциповий пішохід, не фанат гонок загалом і фільму Форсажу зокрема. Але вважаю, що такі фільми цікаві й чимось більше звичного літнього блокбастеру, все ж мають легкий натяк на своєрідний шарм.

Відносно шостого фільму, на який я вирішив сходити - то цілком собі добротний бойовик, де напевно задіяні всі кращі актори жанру.

Правда початок і кінець змащені, ну а так собі, більш ніж добре.

Шостий фільм, як мені здається, пролог перед сьомою частиною, яка повинна по видимості поставити крапку в серіалі.

Нічого нового не додано, герої обривають старі сюжетні лінії, немов підбиваючи підсумки.

Порадував напис «запасний вихід» в літаку, хоч в американських блокбастерах знають, що «запасний вихід» не по нормам російської мови.

І зрозуміло - токійський епілог - вся суть Форсажу 6.

Напевно, доведеться ще раз сходити в кіно на Форсаж в 2014 році.

Форсаж - зразок стабільних видовищних бойовиків, мода на які по всій видимості, повернулася. Шанувальники серіалу, думаю, будуть не розчаровані.

Особисто я був задоволений походом і протягом фільму не нудьгував.

Рецензії користувачів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...