загрузка...
( Голосів ) 
Фільм українсько-німецько-сербського виробництва «Істальгія» з'явиться у вітчизняних кінотеатрах 30 травня. Дебютну кінороботу українки Дар'ї Онищенко восени показували в Києві на кінофестивалі «Молодість».  
( Голосів ) 
16 квітня на льодовій арені «Айс хол» харківського ТРЦ «Дафі» проведуть хокейне шоу. На льоду зустрінуться місцева команда «Авангард» та «Команда Харламова». Захід приурочений до виходу на екрани фільму « Легенда № 17 ».  
( Голосів ) 
У Харкові в рамках спеціальної акції «Харківська сирень. PS » був продемонстрований унікальний кіноапарат, розроблений українцем Йосипом Тимченко ще до прославлених братів Люм'єр .  
( Голосів ) 
У Києві, Донецьку та Харкові відбудуться кінопокази міні-фестивалю «Harper's Bazaar, я люблю тебе!», фільми якого тим чи іншим чином пов'язані з одним із найстаріших американських модних видань.  
( Голосів ) 
Повнометражна картина «Деліріум» Ігоря Подольчака увійшла в конкурс тридцять третього міжнародного фестивалю Fantasporto («Фанташпорту»), який проходить в Португалії.  
( Голосів ) 
В кінці лютого 65-річний Михайло Іллєнко починає зйомки наступного повнометражного фільму. Натхненням для стрічки під назвою «Толока» стала балада Тараса Шевченка про любов, мужність і зраду.  
( Голосів ) 
Зйомки українського повнометражного фільму «Іван Сила» підійшли до кінця. У кінострічці розповідається про легендарного українського циркового силача Івана Фірцака. У 1928 році його визнали найсильнішою людиною на планеті. Цей фільм - екранізація книги Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили».  
( Голосів ) 
Повнометражний фільм « Будинок з башточкою » став переможцем кінофестивалю « Темні ночі » в естонській столиці Таллінні. За даними, журі відзначило фільм як «зразок кіномистецтва, який показує глядачеві всі тяготи війни очима невинної дитини». Картина також отримала приз за кращу операторську роботу: нагороду отримав оператор Рімвідас Лейпус .  
загрузка...