загрузка...

Рому Жолудя без попередження вигнали з роботи

( Голосів ) 


Рома Жолудь, відомий блогер після гучного скандалу з жорстоким побиттям опинився без роботи.

Керівництво телеканалу Муз-ТВ перестала співпрацювати з хлопцем, навіть не ставши повідомляти йому про це. Ефіри до новорічних свят записали вже з новою ведучою.

Сам Рома дізнався, що він більше не є ведучим «Неформат чарту» після того, як з'ясувалося, що його місце тепер займає Айза Долматова, дружина популярного реп-виконавця Гуфа. Самого Жолудя після скандалу з побиттям і пропущених записів програми без попередження зняли з цього проекту.

«Мені навіть ніхто не повідомив, що більше не буду ведучим «Неформат чарту». Просто заявили, що ефіри до Нового року всі вже записані. Пізніше виявилося, що моє місце зайняте Айзою Долматовою», - розповів Рома Жолудь журналістам.

На жаль, пред'являти претензії до керівництва каналу Рома поки не може, адже контракт з юною зіркою не був укладений через його неповноліття. Співпраця з блогером ґрунтувалася лише на усних домовленостях, так що мова про якуст компенсацію навіть не йде. З цілком зрозумілих причин, канал Муз-ТВ категорично відмовився від будь-яких коментарів.


Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...