загрузка...

Огляд українського бокс-офісу (31 травня - 3 червня 2012)

( Голосів ) 


Топ-10 фільмів українського прокату зібрали за останній вікенд $ 1,93 млн., що на 5,52% менше результату попередніх вихідних. 94% загальних зборів всього рейтингу забезпечила перша трійка фільмів: «Люди в чорному 3», «Прометей» і «Білосніжка і мисливець».

«Люди в чорному 3» на минулих вихідних зібрали в Україні на 60% менше, ніж у свій дебютний вікенд. При цьому в цілому по світу збори картини в другий тиждень прокату скоротилися тільки на 41% в порівнянні з першою. Головна причина різкого зниження ажіотажу навколо стрічки - вихід фільмів «Прометей», а також «Білосніжка і мисливець, які перетягнули аудиторію на себе.

У міжнародному прокаті «Люди в чорному 3» зібрали $ 275,2 млн., з яких $ 29,26 млн. довелося на СНД. За прогнозами аналітиків, підсумкова виручка фільму буде в районі $ 400-450 млн.

«Прометей» став найприбутковішою картиною вікенду в Україні, кожна копія якого отримала $ 5,97 тис. У цілому по світу стрічка зібрала лише $ 34,8 млн. через те, що ряд країн (Італія, Іспанія, Німеччина) у зв'язку зі стартом євро 2012, відстрочили її реліз на тиждень. За побоюванням місцевих прокатників, ажіотаж навколо відкриття чемпіонату з футболу може затьмарити прем'єру цієї картини.

Незважаючи на те, що українська каса «Білосніжки і мисливця» помітно менша, ніж у «Прометея», в загальносвітових зборах ця картина отримала більше - $ 39,3 млн.

Найбільше скорочення кількості копій продемонструвала стрічка «Похмурі тіні» - 39 кінозалів припинили демонстрацію цього фільму. Картина поступово компенсує свій невдалий старт, зібравши на сьогоднішній день уже $ 192,4 млн., що на третину більше її бюджету.

Незважаючи на те, що «Месники» здають свої позиції в Україні (на минулих вихідних з прокату вийшли 34 копії фільму), фільм продовжує підійматися у рейтингу найбільш прибуткових фільмів в історії кіно. Так, заробивши за підсумками попереднього вікенду $ 1359,5 млн., фільм перевершив загальні збори «Гарі Поттера і Дарів смерті: Частина 2».

Не можна назвати успішним реліз комедії «Чого чекати, коли чекаєш дитину», яка вже на третьому тижні прокату залишилася лише з сімома копіями. При цьому ще тижнем раніше фільм показувався в 28 кінозалах. Головна причина малоуспішного релізу картини в тому, що вона вийшла в один час з сильнішою комедією «Людьми в чорному 3». Ажіотаж навколо останньої стрічки відбився і на «Диктаторі».

Наступив вікенд приніс шанувальникам комедій відразу три фільми, безумовним фаворитом серед яких є «Мадагаскар 3".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...