загрузка...

Огляд українського бокс-офісу (4 квітня - 7 квітня 2013)

( Голосів ) 


Минулий уїк-енд видав дуже привабливі результати в бокс-офісі. Здебільшого тому, що в рейтинг заслужено увійшли новинки, яким виділили не так вже й багато екранів. У фінансовому відношенні загальні збори топ-10 знизилися майже на 33% (без урахування допрем'єрних заробітків у позаминулий уїк-енд декількох картин).

Перша п'ятірка рейтингу вийшла досить цікавої. У лідерах обійшлося без змін: «Атака кобри 2» хоч і в два з половиною рази втратила у зборах за вік-енд, але за два тижні зібрала пристойну загальну суму в $ 1,1 млн. Фільм, швидше за все, встигне заробити свої півтора мільйона до кінця наступних вихідних.

«Сімейки Крудсів»

Збори «Сімейки Крудсів» теж впали, приблизно вдвічі, зате загальний бокс-офіс мультфільму дійшов до $ 1,8 млн. Свої два мільйонів картина про доісторичних людей і звірів встигне взяти.

А от інші місця першої п'ятірки за новачками, причому всі зібрали суму більше $ 100 тис. А значить, в минулий уїк-енд глядачів однаково привернули як бойовик з Джерардом Батлером «Падіння Олімпу», так і сюрреалістичний трилер Денні Бойла «Транс». Приємно, що не зовсім форматний останній фільм при 68 копій отримав касу більше $ 140 тис.

Парк Юрського періоду

Але найбільше дивує, що перезапущенний в тривимірному прокаті «Парк Юрського періоду» забрався на високе п'яте місце. Як пам'ятаємо, то 3D-версії інших старих картин викликали в українського глядача змішаний інтерес. Якщо вийшовши в лютому 2012 року перший епізод «Зоряних воєн» заробив у свій перший уїк-енд майже $ 112 тис. з 64 екранів, то оновлений мультфільм « У пошуках Немо », випущений під цей Новий рік, зібрав всього-навсього пару десятків тисяч доларів за весь час. Між ними стоїть ще один реліз у форматі 3D - діснеївська « Красуня і чудовисько ». У березні-квітні 2012 року стрічка витягнула з ностальгуючого глядача $ 77 тис. за два тижні.

«Парку Юрського періоду», незважаючи на пристойне досягнення, не вдалося перебити результат « Титаніка » в 3D. Рік тому мелодраматична трагедія Джеймса Кемерона стартувала з майже $ 364 тис. на 67 екранах і протрималася в прокаті місяць, зібравши більше мільйона. Такий успіх фільму про динозаврів вже не світить, але практично $ 115 тис. як для старої картини - це добре.

У другій половині таблиці виявилися ті, хто очікувано сповзає вниз. Удвічі втратив, у порівнянні попереднім уїк-ендом, колишній лідер «Оз: Великий і могутній». Йому не вистачає менше $ 40 тис., щоб дотягнути до позначки в $ 3 млн. Сказати, чи вдасться фільму подолати заповітний рубіж, складно, тому що в найближчі тижні виходить неймовірна кількість фільмів, частина з яких готова відтягнути аудиторію на себе.

«Джек - вбивця велетнів», який виявився на позицію вище «Оза», твердо йде до показника в мільйон доларів. Але падіння в бокс-офісі вихідних з $ 201 тис. до $ 82 тис. свідчить, що активність глядача щодо цього фентезі буде тільки зменшуватись.
«Гостя» - спадкоємиця « Сутінків »- пройшла посередньо: менше тисячі доларів з кожного залу до другого тижня прокату.

Комедія «Злови злодійку, якщо зможеш» зараз збирає в середньому $ 500 з екрану, і прийшов час гнати фільм геть. Адже в цей четвер виходять блокбастер « Світ забуття » з Томом Крузом і мультфільм « Братва з джунглів ».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...