загрузка...
Дивитись передачу Сімейні мелодрами онлайн Дивитись передачу Сімейні мелодрами онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 Lera 02.08.2017, 10:22
Cумніваюся, що вони засновані на реальних подіях.
Цитата
 
 
+2 #1 Назар Твердак 13.05.2012, 17:22
8) Я знімався в Мелодрамі-35)))
Цитата
 

Сімейні мелодрами / Семейные мелодрамы

  • Оригінальна назва: Сімейні мелодрами
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Вікторія Лезина-Масляна, Олена Єремєєва
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: 1+1
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(23 голосів)


В середині вересня 2011 року на українському телеканалі «1+1» стартував новий проект під назвою «Сімейні мелодрами». Ідея створення цього проекту з'явилася після того, як до редакції почали приходити тисячі листів від телеглядачів з усієї країни, які дуже полюбили популярний колись проект «Сімейні драми». У цій передачі люди розповідали про своє життя і ділилися своїми, часто непростими і важкими, життєвими історіями. Продюсерами нової телепередачі стали Олена Єремєєва та Вікторія Лезина-Масляна. Дивіться новий проект «Сімейні мелодрами» на нашому сайті в режимі онлайн.

У цій передачі нам щодня показуватимуть невигадані історії, які відбувалися з абсолютно реальними людьми. Нам покажуть реконструкції подій, які можуть статися з будь-якою людиною і будь-якою сім'єю: важкі діти, боргові ями, зради, конфліктні ситуації з батьками і так далі. Не секрет, що у кожної сім'ї є свій власний «кістяк у шафі».

Є і свої важкорозв'язні проблеми. Однак рано чи пізно, але правда виходить назовні, а конфліктні ситуації досягають критичної точки. Героям належить зробити нелегкий вибір. Як жити далі? Як вирішити проблему, з якої, здається вже немає виходу?
Особливістю нової програми є те, що розповідь ведеться від імені жінки. Це такий собі жіночий детектив, який розповідає учасниця всіх подій.

Перед глядачами пройдуть історії, в яких їх учасники потрапляють в такий вир подій, який їм і не снився навіть в найстрашнішому сні. Когось ці історії можуть шокувати, а комусь вони здадуться до болю знайомими. Проте кожного разу, у кожній серії, героїня передачі знаходить найкращий вихід своїми власними силами, без чиєїсь сторонньої допомоги.

Як заявили самі творці проекту, головною їх метою є показати, що з будь-якої, здавалося б, самою безнадійної ситуації є прийнятний вихід. Дивіться реальні історії реальних людей у ​​новій програмі, присвяченій сімейним відносинам «Сімейні мелодрами».

Коментарі відвідувачів

загрузка...