загрузка...
Дивитись серіал Захисниця онлайн Дивитись серіал Захисниця онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Захисниця / Защитница

  • Оригінальна назва: Защитница
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Катерина Климова , Сергій Горобченко , Ада Роговцева , Дмитро Орлов (III) , Катерина Вуличенко , Василь Міщенко , Наталія Хорохоріна , Олександр Логінов , Володимир Горянський , Олексій Смолка , Катерина Варченко, Максим Чумак , Ніна Ніжерадзе , Віктор Щур , Заза Чантурія
  • Режисер: Олександр Тименко
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(15 голосів)


Як добре, що в цьому світі є такі люди, які постійно оберігають наш спокій та благополуччя. Вони завжди готові прийти на допомогу в найнеобхідніший момент і розібратися навіть в самих важких і непередбачуваних ситуаціях. А що сказати, коли всі ці обов'язки прекрасно виконує вродлива і миловидна дівчина, яка вдягла на себе сержантські погони і кожен день встає на захист інтересів громадськості?

Ось про таку красуню і розумницю розповість серіал «Захисниця», який детально розкриває нелегкі трудові будні юної особи, що володіє всіма необхідними якостями і вміннями. Дивитися ці пригоди в онлайн можна на нашому мережевому ресурсі.

Основні події в серіалі відбуваються з Марією Комісаровою, що працює у відділку в званні сержанта. Додатково до всіх своїх видатних зовнішніх даних, вона, на додачу до всього, є майстром спорту і досконально знає східні єдиноборства.
Дівчина досягла чималих успіхів у своїй діяльності. Відділення пишається єдиною працюючою в ньому дівчиною. Ця дівчина наділена гострим розумом, кмітливістю і всіма навиками, які властиві слідопитам. Між іншим, останні передав їй досвідчений батько-єгер. Завдяки всім цим якостям, вона чудово орієнтується в усіх навколишніх лісах, а також з легкістю вистежує будь-якого злочинця за його слідами. Звичайна людина може навіть не помітити ті дрібниці, які привертають увагу героїні.

Завдяки такому набору знань, Маша стала дійсно незамінним співробітником для цього поліцейського відділу, в якому трудяться самі різні люди, з різними інтересами та поглядами. Телеглядач порине у всі ці пригоди і небезпеки, які підстерігають прекрасну дівчину на кожному кроці. Важко навіть уявити, що така тендітна дівчина може вирішувати такі серйозні завдання. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...