загрузка...
Дивитись серіал Синдром дракона онлайн Дивитись серіал Синдром дракона онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 андрій 22.08.2013, 12:12
:-x
Цитата
 
 
0 #1 андрій 22.08.2013, 12:11
файно :-)
Цитата
 

Синдром дракона

  • Оригінальна назва: Синдром дракона
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Дмитро Муляр , Андрій Мерзлікін , Лев Борисов , Катерина Клімова , Леонід Бічевін , Христина Асмус , Карина Андоленко , Олена Шевченко , Олексій Гуськов , Юрій Цурило , Олексій Серебряков , Карен Бадалов , Данило Співаковський , Борис Каморзін
  • Режисер: Микола Хомерікі
  • Сценарист: Вадим Мурований , Юрій Смирнов (II)
  • Продюсер: Андрій Кретов , Олег Степаненко (II)
  • Жанр: детектив, трилер
Проголосувати
(2 голосів)


Серіал «Синдром дракона», зйомки якого почалися ще в квітні цього року, знімається на території 2-країн - України та Росії. У зйомках бере участь знаменита актриса театру і кіно - Є. Климова, відома глядачеві за стрічками «Ми з майбутнього», «Бідна Настя». На нашому сайті у всіх користувачів є можливість дивитися онлайн серіал «Синдром дракона» безкоштовно та без реєстрації.

Знятий Миколою Хомерікі, новий 12-серійний детектив обіцяє масу переживань від хитромудрого сюжету і несподіваної розв'язки.
Серіал «Синдром дракона» заснований на реальних подіях. В недалекому минулому - 1993 році, на Україні в місті Кіровограді тихо вмирає один електрик на прізвище Ільїн.

При житті електрика про нього знали, що той колекціонує старожитності і що у нього сформована своя колекція предметів мистецтва. Однак тільки вид колекції, яка відкрилася після його смерті мистецтвознавцям, став несподіванкою. У колекції були рідкісні речі, у великій кількості ретельно зібрані воєдино. Про їх реальну вартість та походження залишалося тільки здогадуватися. Ходили чутки, ніби колекція старожитностей оцінювалася в мільярд американських рублів, але те, як простий електрик Олександр Ільїн зміг зібрати колекцію найцінніших старожитностей, так і залишилося таємницею для більшості.

У 2009 році на кордоні з Фінляндією митний контроль затримує людину, яка провозила рідкісний екземпляр, свідок історії - морський статут, випущений ще в часи Петра Першого. Затримання проводиться після анонімного дзвінка. Ці події, що спричинили розслідування, стають причиною дивних подій. В ході розслідування відбувається серія непояснених смертей.

У кіносеріалі знімалися відомі актори - Андрій Мерзлікін, Олексій Гуськов, Христина Асмус та інші. Час прем'єри серіалу припадає на осінь 2012 року.

Коментарі відвідувачів

загрузка...