загрузка...
Дивитись серіал Щоденники Темного 2 сезон онлайн Дивитись серіал Щоденники Темного 2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Щоденники Темного 1, 2 сезон / Дневники Темного 2

  • Оригінальна назва: Щоденники Темного
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ТЕТ
  • Жанр: містика, жахи
Проголосувати
(8 голосів)


Цей містичний серіал українського виробництва побачив світло в серпні 2011 року. Режисером серіалу виступила Вікторія Гума-Масляна. На сьогоднішній момент знято вже другий сезон. Зовсім недавно вийшов промо-ролик з описом цього фільму, а тепер ми можемо спостерігати за розвитком історії в живу. Дивіться телесеріал «Щоденники Темного» 2 сезон на ваших телеекранах. Тим же, хто віддає перевагу переглядати фільми в онлайн режимі, ми надаємо можливість спостерігати за перипетіями 2 сезону серіалу прямо на нашому сайті.

Серіал розповідає про незвичайне місто під назвою Темний. Незвичайне воно тому, що в нього дуже важко потрапити. Втім, вибратися з нього і зовсім практично неможливо. Це місто, де звична межа між реальністю і вигадкою повністю стерта. Незрозуміло, де знаходиться грань між світлом і темрявою, де сили Добра, а де сили Зла. Це місто дивне ще й тим, що ніхто з його жителів не знає в точності, чого ж чекати від Темного в наступний раз. Його історії лякають, але разом з тим, мають дивну силу.

«Щоденники Темного» - це цілий цикл оповідань з містичним забарвленням і кожна серія має свій, абсолютно несподіваний і часто не надто щасливий фінал. Іноді його можна назвати навіть моторошним. Перед нашими очима розгортається напружена, але разом з тим, і розмірена детективна історія, яка заснована на дивних і незвичайних подіях.

Головні герої серіалу раз у раз потрапляють у небезпечні ситуації, в яких на вигляд молоді та порядні хлопці раптово перетворюються на перевертнів, вампірів, та й просто запеклих пройдисвітів, а красиві і загадкові дівчата стають відьмами, русалками і німфами, яким потрібно тільки одне - заволодіти душами головних героїв.

Напруженість, невідомість, небезпеки ... - нас чекають зовсім неймовірні історії, де головну роль виконують зовсім не люди, а саме місто Темний. Якщо ви зважилися на перегляд цього серіалу, розслабитися ви зможете тільки після його закінчення.

Коментарі відвідувачів

загрузка...