загрузка...
Дивитись серіал Картина мелом онлайн Дивитись серіал Картина мелом онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Картина мелом

  • Оригінальна назва: Картина мелом
  • Рік: 2011
  • Країна: Україна
  • Актори: Ігор Петрусенко, Ярослав Гуревич, Костянтин Корецький, Лілія Ребрик, Максим Паньків, Ганна Васильєва, Михайло Пшеничний, Анатолій Сомик
  • Режисер: Валерій Ібрагімов
  • Сценарист: Валерій Ібрагімов
  • Продюсер: Костянтин Стогній
  • Жанр: детектив
Проголосувати
(0 голосів)


Проект телеканалу ICTV з Костянтином Стогнієм в якості генерального продюсера. Ця людина є чинним співробітником правоохоронних органів, і його проект присвячений кримінальному світу, в якому Костянтин непогано розбирається. Гостросюжетний детектив заснований на реальних злочинах, що відбувалися в останні роки в Україні, а його назва походить з професійного сленгу працівників міліції.

Так в цьому середовищі називаються гучні злочини. Дивитися художнє відтворення реальних злочину на нашому сайті можна без обмежень. Серіал «Картина крейдою» доступний в нашому віртуальному кінотеатрі для перегляду в режимі онлайн.

У кожній серії буде розслідувано одну кримінальну справу. При відтворенні подій сценарист і режисер намагалися якомога точніше відтворити всі деталі справи, відобразити характери як негативних героїв, якими є злочинці, так і позитивних, якими стали працівники міліції. Втім, фільм не став черговою сагою про доблесних, чесних і непорочних міліціонерів, яким не вистачає тільки ангельських крил.

Оскільки всі справи цілком реальні, по діям людей, що займалися цією справою, можна без проблем простежити їх характери і вибудувати образ героя, у якого є реальні прототип, діючий співробітник правоохоронних органів - оперативник, слідчий або експерт-криміналіст.

Головні дійові особи серіалу - це працівники слідчої групи під керівництвом майора Павла Черниша. У його підпорядкуванні три слідчих, серед яких і молода чарівна жінка. Вона тільки недавно закінчила академію МВС і жадає проявити себе в цій справі. Як і в будь-якому колективі, тут є місце і серйозній роботі, і веселим жартам, так що серіал не став простим набором фактів кримінальних справ. Всі герої фільму живі справжні люди, зі своїми достоїнствами і недоліками.

Коментарі відвідувачів

загрузка...