загрузка...
Дивитись серіал Кухня онлайн Дивитись серіал Кухня онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+2 #5 барі 12.10.2014, 15:04
навіщо писати, що серіал українською, він же на російській мові???
Цитата
 
 
-6 #4 вва 17.02.2014, 19:55
ромрмрьлеегшвав іпмамиюорьщппж
Цитата
 
 
+3 #3 Daha 06.02.2014, 19:11
Цитую Daha:
:lol: :lol: :lol:

klas
Цитата
 
 
0 #2 Daha 06.02.2014, 19:10
:lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
-2 #1 іра старушик 07.12.2013, 17:53
ухуєнний серіал :P :lol: :-) ;-)
Цитата
 

Кухня

  • Оригінальна назва: Кухня
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Дмитро Назаров , Дмитро Нагієв , Марк Богатирьов , Віктор Хоріняк , Олена Подкамінська , Марина Могилевська , Ольга Кузьміна , Катерина Кузнєцова (IV) , Жаннил Асанбекова
  • Режисер: Дмитро Дьяченко
  • Сценарист: Віталій Шляппо , Василь Куценко, Ігор Тудвасев, Павло Данилов , Димитрій Ян , Жаннат Керімбаев
  • Продюсер: Василь Куценко, Дмитро Дьяченко, Олександр Рубцов, В'ячеслав Муругов
  • Жанр: комедія
Проголосувати
(37 голосів)


У деяких випадках цілком достатньо поглянути на бюджет телевізійного проекту, як стане ясно, наскільки успішним він може бути в подальшому. Серіал «Кухня» входить в категорію таких кінострічок, нашумілих ще до своєї появи в телевізійних ефірах. Його сюжет може зацікавити людей, що представляють досить широкі вікові рамки, нижня межа яких знаходиться на позначці в два десятки років. В онлайн режимі цю кінокартину можна безперешкодно дивитися на нашій електронній сторінці.

У фільмі задіяні вельми дорогі декорації, вмілі й досвідчені актори і, звичайно ж, інші засоби кіноіндустрії. Про що ж буде йти мова в цій незвичайній ювелірній роботі? А оповідає даний проект про дійсно актуальну тему, що отримала досить широке поширення. Люди, як виявилося, люблять кухню і пов'язані з нею епізоди.

Ефіри наповнюються кулінарними програмами, а ось серіалів, при цьому, все ще не з'являлося. Слід зазначити, що саме кухня є тим місцем, в якому постійно зустрічаються члени сім'ї, мешканці гуртожитку, хороші знайомі і численні родичі. Саме тут кояться справжні кулінарні дива, які дозволяють насолоджуватися прекрасними стравами. А як відбувається процес готування? Ось він то і вимагає особливого підходу, від якого безпосередньо залежить кінцевий результат. Коли цією справою займаються різні люди, дають один одному важливі на їх погляд поради, то можна розраховувати на те, що результат може вийти дійсно непередбачуваним і вельми несподіваним.

Глядацька аудиторія зможе побачити численні веселі епізоди, які викличуть щирий сміх, неприховану радість і, звичайно ж, позитивний заряд бадьорості. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...