загрузка...
Більше в даній категорії: « Братство десанта Кухня »
Дивитись серіал Зворотній бік Місяця онлайн Дивитись серіал Зворотній бік Місяця онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зворотній бік Місяця / Обратная сторона Луны

  • Оригінальна назва: Обратная сторона Луны
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Павло Дерев'янко , Світлана Смирнова-Марцинкевич , Іван Шибанов , Каріна Разумовська , Євген Богомолов , Олег Алмазов , Дмитро Гусєв , Олександр Ляпін , Сергій Бєляєв , Сергій Галахов , Ірина Марцинкевич , Ірина Нарбекова
  • Режисер: Олександр Котт
  • Сценарист: Олександр Щербаков
  • Продюсер: Олександр Цекало , Руслан Сорокін , Іван Самохвалов
  • Жанр: драма
Проголосувати
(2 голосів)


Майже у кожної людини є та невідома сторона, пізнати яку вдається далеко не всім представникам його оточення. Не можна пускати в свою душу сторонніх, адже багато з них переслідують далеко не найкращі наміри, які можуть заподіяти тільки шкоду і біль. Але іноді сама доля приймає абсолютно несподівані рішення, які тягнуть за собою серйозні наслідки і біди. Головний герой, про якого веде свою розповідь серіал «Зворотній бік Місяця», не може зрозуміти, що з ним сталося, адже зовсім несподівано він опинився в минулому, що дозволяє інакше поглянути на деякі речі. Дивитися цю кінокартину в онлайн зручно на нашому мережевому порталі.

Все йшло своєю звичною чергою, але автокатастрофа поміняла все. Проста людина, що живе простим життям, раптом розуміє, що потрапила на багато років назад. У голові рояться численні запитання, на які повинні бути відповідні відповіді. Тільки вони заховані десь за межею розуміння. Які причини і що робити далі? Проводячи аналіз всіх можливих варіантів, він поступово починає звикати з думкою, що нічого змінити вже не вийде. Таким чином, він намагається освоїтися в новому для нього світі. Тепер наш герой веде непримітний спосіб життя і всіляко стримує свої емоції. Йому не хочеться привертати до себе увагу, але люди починають підозрювати недобре.

Контроль поступово йде з його рук, адже події знаходять все більш несподіваний поворот. Телеглядачів чекає величезна кількість несподіванок, пов'язаних з незвичайною сюжетною лінією. Кожен епізод вносить певні прояснення, які можуть дозволити зібрати всю картинку воєдино і зрозуміти, в чому полягав секрет цього переміщення між часовими просторами. Страх починає охоплювати тіло, а паніка витісняє собою всі інші емоції, які не можуть більше перебувати під контролем.

Коментарі відвідувачів

загрузка...