загрузка...
Дивитись серіал Братство десанта онлайн Дивитись серіал Братство десанта онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Братство десанта

  • Оригінальна назва: Братство десанта
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Сергій Горобченко , Максим Коновалов , Єгор Пазенко , Фархад Махмудов , Михайло Полосухин , Кирило Полухін , Сергій Рубльов , Ян Цапник , Олексій Осипов (II) , Анатолій Кот , Катерина Проскуріна , Сергій Колос , Ігор Михайлов (IV) , Микита Морозов
  • Режисер: Арменак Назікян , Віктор Татарський (II)
  • Сценарист: Антон Зінченко
  • Продюсер: ----
  • Жанр: кримінал
Проголосувати
(6 голосів)


У цих хлопців своє поняття дружби і взаємовиручки. Про десантиків складені легенди, які грунтуються на реальних людських історіях. У бою ці люди відчувають відповідальність один за одного, і готові прикривати спини своїх товаришів. Серіал «Братство десанту» розповідає саме про цих мужніх людей, що вступили в бій з бойовиками, що ховаються в одному із гірських сіл. Вони перемогли, але ніхто не міг очікувати подій, що відбулися одразу після цього. Один з десантників почав стріляти по мирному населенню і, коли товариші постаралися його втихомирити, вбив свого командира взводу. Дивитися цю кінострічку в онлайн дозволяє наша мережева сторінка.

Десантникам був відданий наказ про відступ, але перед цим вони повинні зібрати мирних жителів. Село буде піддано ракетному удару. Артур, який став винуватцем сумних подій, залишається тут. Його вважають загиблим під час бою, а товариші вирішили приховати обставини загибелі свого товариша по службі. Пройдуть роки, і доріжки наших героїв розійдуться.

Всі знайдуть собі заняття до душі і будуть заробляти гроші мирними методами. Хоча, знайдуться і такі, які подадуться в світ криміналу. У майора Дьоміна непростий період в житті, адже він розлучається з дружиною. Поліцейському вдається вийти на слід терористичного угрупування і, навіть, затримати їх лідера. ФСБ забирає злочинця до себе. Але незабаром в місті раптом з'явиться Артур, який знову вирішив зібрати однополчан для небезпечної гри. Ті з них, хто відмовиться піти разом зі своїм колишнім товаришем, загине. Складно здогадатися, якими цілями захоплюється цей хлопець, який вибрав для себе дорогу помсти. Всі вони врятували його життя, але тепер вони ж і опиняться в його прицілі. Він забув про ті роки, коли всі вони були однією сім'єю, разом долали всі виникаючі негаразди і труднощі. Тільки разом десантники зможуть розгадати його задум і врятуватися від лютої розправи.

Коментарі відвідувачів

загрузка...