загрузка...
Дивитись серіал Шеф онлайн Дивитись серіал Шеф онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Шеф

  • Оригінальна назва: Шеф
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Андрій Чубченко , Ян Цапник , Тетяна Черкасова , Кирило Полухін , Ельдар Лебедєв , Сергій Мардар , Аркадій Коваль , Андрій Кузнецов , Ігор Павлов , Антон Горчаков , Олександр Кладько , Андрій гульнемо , Філіп Величко , Віталій Ісаков , Євген Савчук , Юлія Хомутова , Наталія Бурмістрова (II) , Валерій Малюшін
  • Режисер: Анатолій Артамонов , Олег Ларін
  • Сценарист: Андрій Тумаркин
  • Продюсер: Інеса Юрченко , Сергій Щеглов (II)
  • Жанр: кримінал, драма
Проголосувати
(8 голосів)


Далеко не кожна людина наважиться встати на шляху у представників злочинного світу. Вся справа в тому, що кожна протидія може спричинити за собою серйозні наслідки, серед яких знаходиться і усунення причини труднощів, що виникли. Але серіал «Шеф» оповідає про дійсно сміливого і дуже відважного персонажа, який не зупиняється перед труднощами. Йому невідомий страх, тому кримінальники вважають нашого героя справжнісінькою кісткою в горлі. Ось тільки в місті очікуються серйозні зміни, які надовго занурять нашого героя в низку проблем і турбот. В онлайн режимі цю телевізійну картину можна дивитися на нашій електронній сторінці.

Підлеглі називають його просто Шефом, адже він є дуже непоганим начальником. А ось кримінальники недолюблюють цієї людини, що став перешкодою для здійснення багатьох злих діянь та злочинів. Завдяки своїм простим правилам, він дуже швидко добивається бажаного результату.

Головне - це чесна служба і повна відсутність страху перед ворогами. Крім того, він ніколи не піде на зраду. Така жорсткість і непохитність робить його відмінною мішенню для всіх ворогів. Скарбничка ворогів поступово наповнюється новими людьми. Ось тільки на тлі величезної кількості самих різних бандитів є й такий, який представляє для нього справжню небезпеку.

Мова йде про Максима Тихомирова, який відсидів термін і вийшов на волю. Йому дуже хочеться знову знайти все те, що він вже встиг втратити. Досить впевнено і дуже цілеспрямовано він починає підминати під себе різні міські сфери і напрямки. Є тільки один міський житель, який може надати йому гідне протистояння. Мова, знову ж, йдеться про Віктора Расторгуєва, який знає свою справу. Але по зубах йому ця непроста задача, яка представляє неабияку небезпеку для всього його подальшого життя. Дізнатися це допоможе даний телевізійний серіал.

Коментарі відвідувачів

загрузка...