загрузка...
Дивитись серіал Країна 03 онлайн Дивитись серіал Країна 03 онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+1 #3 Ангеліна 31.10.2014, 09:05
Серіал дуже хороший хто недивився рекомендую подивитись непожалкуйте!!! :lol:
Цитата
 
 
+1 #2 макс 06.07.2014, 10:56
допоможіть найти вислови,ті які на самому початку серіалу,плиз :cry: :cry:
Цитата
 
 
+5 #1 Аліна 26.06.2014, 16:25
Класний фільм особиво мені подобаєтбся Андрій :-)
Цитата
 

Країна 03 / Страна 03

  • Оригінальна назва: Страна 03
  • Рік: 2012
  • Країна: Росія
  • Актори: Олена Коровчук , Олексій Тадея , Ігор Ліванов , Алла Подчуфарова , Ігор Стам , Олександр Давидов (II) , Максим Глотов , Максим Щеголєв , Валерія Богук , Ганна Кашнікової , Олександр Сергєєв (IV) , Всеволод Макаров , Антон Ушаков , Юрій Грубник , Вікторія Тарасова
  • Режисер: Сергій Лєсогоров , Мічіслав Юзівський
  • Сценарист: Ілля Куликов , Андрій Ларіков, Володимир Батрамеев
  • Продюсер: Юхим Любинський
  • Жанр: драма , мелодрама
Проголосувати
(37 голосів)


Іноді, якщо заглянути за ширму людської душі, можна дійсно здивуватися всьому тому, що там можна побачити. Дивлячись на людину, практично неможливо зрозуміти, що саме відбувається в її житті, які труднощі вона переживає і з якими проблемами стикається. Теж саме можна сказати і про лікарів, адже саме ці люди рятують життя і допомагають величезній кількості людей, але при цьому, ніхто з пацієнтів не може побачити, що ж переживають вони самі. Серіал «Країна 03» далеко не випадково отримав свою назву. Всі ми пам'ятаємо стару казку, про неймовірну країні, в якій довелось побувати юній дівчині. Ось і особисте життя кожного з нас є саме такою країною для всіх оточуючих людей. Даний фільм можна дивитися в онлайн на сторінках нашого інтернет ресурсу.

Навіть самі добрі й чуйні люди не застраховані від виникнення різних конфліктів, учасниками яких стають друзі та колеги. Все це називається звичайним життям, і ніхто не зможе змінити звичний хід подій.

Велика частина сюжету, про який ведеться розповідь у фільмі, проходить в лікарняних приймальних покоях, в операційних приміщеннях і у всіх тих місцях, де виникає необхідність у присутності бригад «швидкої допомоги». Мова йде про незвіданий світ лікарів, а саме про його сторону поза роботою.
Він наповнений людськими драмами, помилками, жалями і відчайдушними вчинками. Що відбувається з самовідданими хірургами, коли вони знімають свій робочий халат? Куди тримають шлях впевнені кар'єристи? Про що доводиться думати фельдшерам, коли вони не зайняті порятунком людських життів? Кожен з них наділений унікальною і неповторною долею.

Не дивлячись на це, всі вони знаходять одну точку перетину, а саме, лікарню, в якій проходять трудові будні цих затребуваних людей, без чиєї професії просто не можна і уявити сучасне суспільство. Це їх робота і вони успішно з нею справляються.

Коментарі відвідувачів

загрузка...