загрузка...
Більше в даній категорії: « The X Factor / X-Фактор Top Gear Америка »
Дивитись Top Gear онлайн Дивитись Top Gear онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Top Gear

  • Оригінальна назва: Top Gear
  • Рік: 1978-2012
  • Країна: ----
  • Актори: Джеремі Кларксон, Тіффом Нідл, Квентін Вілсон, Вільям Вулард, Кріс Гофф, Тоні Мейсон, Сью Бекер, Вікі Батлер-Хандерсон, Стів Беррі, Френк Пейдж
  • Режисер: Кріс Донован, Брайан Страхан
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(17 голосів)


У 1977 році на англійському телевізійному каналі «BBS 2» стартував новий проект, присвячений автомобільній тематиці і придуманий журналістами, які пишуть на цю тему. Ця нова передача, оформлена у вигляді телевізійного журналу, отримала назву «Top Gear», що в перекладі на українську мову означає «Підвищена передача».

З моменту створення і до наших днів її беззмінним ведучим став британський журналіст Джеремі Кларксон, відомий, крім глибоких пізнань в області автомобільної техніки, ще своїм скандальним характером і непристойними жартами прямо в ефірі. З самого початку передача була орієнтована на аналіз технічних рішень і характеристик американських і європейських автомобілів. Проте вже в середині 80-х років, коли японський автопром заполонив ринок своїми напрацюваннями, розбору піддалися і автомобілі, випущені в азіатському регіоні.

Довгий час формат передачі не змінювався, проте в кінці 90-х років через катастрофічне падіння її рейтингу, всерйоз було поставлено питання про закриття проекту. Джеремі Кларксон запропонував не вбивати своє дітище, а просто видозмінити шоу. І популярність передачі знову поповзла в гору. В цьому ви зможете самі переконатися, якщо захочете передачу «Top Gear» дивитися онлайн.

Обговоренню та випробування стали піддаватися не тільки серійні автомобілі, але і машини бізнес класу і класу «люкс». Для проведення тестування було створено спеціальний полігон на аеродромі Дансфолд, де і проводилися контрольні заїзди машин.

На Російському телебаченні, а конкретно на каналі «РЕН-ТВ», в 2009 році була зроблена спроба випустити вітчизняну версію британської популярної передачі. За запевненням російських творців проекту, в нашій версії повинні випробовуватися вітчизняні автомобілі, пристосовані до нестандартних умов російських доріг.

Ведучими шоу виступали відомі актори, шоумени і журналісти Микола Фоменко, Оскар Кучера, Михайло Петровський і такий же таємничий випробувач Стіг. Однак через низькі рейтинги російський проект довелося закрити вже до кінця першого року виходу. І, все ж, ця передача повинна сподобатися більшості вітчизняним автолюбителям.

Коментарі відвідувачів

загрузка...