загрузка...
Дивитись TOP GЁRL онлайн Дивитись TOP GЁRL онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

TOP GЁRL

  • Оригінальна назва: TOP GЁRL
  • Рік: 2011
  • Країна: ----
  • Актори: Едуард Мацаберідзе, Микола Камка, Ігор Коваленко
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(2 голосів)


Любителі різних автомобільних шоу побачать у цій назві щось знайоме, нагадує один з найпопулярніших сучасних проектів про випробування новітніх машин. В принципі, є в цьому певна схожість. Ось тільки передача «TOP GЕRL» стала дещо видозміненим її варіантом, в якому замість дорогих і красивих авто, будуть брати участь чарівні та карколомні дівчата, здатні справити враження на будь-якого чоловіка, який вирішив дивитися це шоу на нашій електронній сторінці в онлайн режимі.

Дана передача є в деякому роді аналогом конкурсу краси, в якому було докладено певних зусиль для того, щоб дещо змінити стандарти і спробувати з'ясувати, в чому саме полягає «жіноча логіка».

Зйомки ведуться в розкішній студії, в якій знаходиться не тільки гламурні представниці прекрасної статі, а й справді шикарні автомобілі. Ось таке поєднання і належить спостерігати телеглядачам, які вирішили подивитися на своєрідні тест-драйви, що проводяться не для автомобілів, а для красунь. Їм належить взяти участь в витончених конкурсах комедійного стилю.

Говорячи про автомобілі, практично будь-який чоловік може перерахувати цілий ряд параметрів, за якими буде давати остаточну оцінку їх якості в порівнянні з зовнішнім виглядом. Увага приділяється потужності, швидкісними якостями, дизайну та практичності.

Можна сказати, що і жінки повинні відповідати деяким з цих якостей. Слід подякувати творців проекту за те прагнення, яке вони проявили в пошуках того самого зразка, який і можна буде назвати «ідеальною супутницею життя». Що стосується характерних відмінностей цього шоу від багатьох інших подібних передач, то тут не йдеться про традиційні параметри, що дозволяють створити в своїй уяві жіночий ідеал. Жінкам належить пройти ряд тестів, що відносяться до самих різних областей, а також покрасуватися на екранах в купальниках.

Коментарі відвідувачів

загрузка...