загрузка...
Дивитись передачу Багаті теж плачуть онлайн Дивитись передачу Багаті теж плачуть онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Багаті теж плачуть / Богатые тоже плачут

  • Оригінальна назва: Багаті теж плачуть
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: 1+1
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Багаті і знамениті люди живуть своїм неповторним життям. Вони розпоряджаються коштами, набуваючи собі все необхідне для ведення правильного життя. Передача «Багаті теж плачуть» розповість про будні цих людей. Виявляється, що дуже важко порахувати кількість необхідної для повного щастя прислуги, а також вирішити деякі проблеми, в яких гроші відіграють далеко не найпершу роль. Серед героїв шоу можна побачити людей, що пройшли чималу кількість кастингів. Всі ці жінки повинні володіти не тільки грошима і владою, але і мати досить рішучий характер, підкріплений життєвим досвідом. В онлайн даний формат прийнято дивитися на нашій сторінці браузера.

Кожна з учасниць повідає свою долю, поділиться досягненнями і відкриттями, перемогами та жахливими поразками. На екранах можна побачити актрис, співачок і простих дружин впливових і багатих мільйонерів. Як виявиться, кожній з них довелося пройти по нелегкому шляху розвитку і становлення своєї власної особистості.

Протягом року ці жінки жили під постійним контролем з боку відеокамер. Знімальна група слідувала за ними по п'ятах, незалежно від мети та напряму поїздки. Тут знайшлося місце для побачень, для гардеробних кімнат і інших закладів, в яких вони постійно бували. Разом з головними дійовими особами телеглядачам доведеться побувати в багатьох місцях, в яких бувають їх сім'ї та друзі. Перед поглядом відкриються розкішні курорти і неймовірно красиві місця відпочинку, дорогі магазини і бутіки всього світу.

Приватні літаки і вертольоти дозволять в найкоротші терміни опинитися в іншому світі, в якому панує краса і блиск. Яхти і гондоли дозволять насолодитися прекрасними місцями, а шикарні автомобілі пронесуть на неймовірній швидкості по кращим автобанах деяких сучасних країн. Домашній шеф-кухар нагодує найкращими стравами, наявними в його розпорядженні. Все буде схоже на казку, але далеко не все так просто, як здається на перший сторонній погляд.

Коментарі відвідувачів

загрузка...