загрузка...
Дивитись передачу Весільний розмір онлайн Дивитись передачу Весільний розмір онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Весільний розмір

  • Оригінальна назва: Весільний розмір
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Інтер
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Ми постійно озираємося назад. У пам'яті програються різні моменти з минулих років, спогади накочують нестримним потоком. На жаль, іноді доводиться шкодувати про те, що було зроблено або навпаки, не було. А думати треба було раніше, коли все відбувалося тут і зараз. Але не потрібно впадати в розпач, адже все ще можна виправити і передача «Весільний розмір» допоможе це зробити. Пройшли роки, на полиці припадає пилом альбом з весільними фотографіями, переглядаючи які, виникають найрізноманітніші думки. Як би хотілося повернутися в ці роки, пережити минулі почуття і, навіть, приміряти вже старі наряди. Такий шанс випаде, адже учасники цього формату будуть працювати саме в цьому напрямку. Дивитися програму в онлайн дуже зручно на нашій сторінці браузера.

Катерина Серебрянська допоможе зрозуміти, що і після весілля може бути прекрасне і гармонійне життя. Участь у проекті братимуть сімейні пари, які вже встигли накопичити зайву вагу, зайві проблеми і емоції. Всім відомо, що після одруження, у деяких людей починається нездоровий спосіб життя, їх долають шкідливі звички, а питання зовнішнього вигляду пускається на самоплив.

В результаті, настає загибель колишнього запалу. Цілих вісім тижнів з такими людьми будуть працювати досвідчені та грамотні фахівці, які чудово знають, як потрібно діяти в подібних ситуаціях. Завдяки психологам, спортивним тренерам, дієтологам, лікарям і дизайнерам, все знову повернеться на свої місця. Зовнішній вигляд зміниться, а психологічний стан нормалізується. Коли ці тижні закінчаться, настане час для підсумкової перевірки. Якщо нашим героям вдасться знову приміряти на себе ті наряди, в яких вони були на весіллі, то вони отримають неймовірний шанс надолужити те, що було упущено. Мова йде про романтичну подорож в столицю любові і краси - в Париж. Там то і почнеться новий виток їх відносин.

Коментарі відвідувачів

загрузка...